Oběť zla (2007)

Začátek je celkem sympatický, člověka svede příjemným způsobem na chybné uvažování o hlavních záporňácích. Spád je celkem rychlý a poměrně rychle začnou krvavé scény (někdy extrémně vtipné). Bohužel záporňáci jsou těžce dementní psychopaté, kteří nám krásně předv edou, že slovo Boží si každý věřící vykládá podle svého. Mohlo by se to zvrtnout v celkem zajmavou filozofickou hádku o tom co je a není hřích, bohužel schopností argumentace není obdarována ani jedna z postav ve filmu. Konec dává tušit, že si film nebere servítky a mohl by být správně hororový, bohužel jeden jediný střih s podtitulkem "o rok později" a film je zkažen.

MasterChef (2012) (pořad)

Koukat se na to dá, ale sestříháno tragicky, ta blocka - WTF OMG??? Raději nocoment - kuchaři se celkem dají, ale na Gordona ani na Polraicha se mi zdají slabí, a to jsou tři. Co se vaření týče, je to amaterská soutěž, což jasně určuje limity kam to mohou někteří z účastníků dotáhnout, ale musím uznat některá jídla, na amatery úžasné... (podle vzhledu chutnat bohužel nelze).

Akta X (1993) (seriál)

Těžká nevyrovnanost epizod, mnoho nedořešených případů, náznaku.... Možná to pramení z toho, že se mi nechce všechny náznaky spojovat dohromady, ale občas se stane že jsem z některeho dílu vyloženě otráven. Nejlepší díly samozřejmě spočívají v řešení nějakeho zajmaveho případu, ty nejhorší jsou naopak ty kde je důraz kladen na zapojení vlády. K tomu se bohužel Akta X postupem času uchylují častěji a častěji.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Z filmu beroucích si jako jednu ze zápletek cestování v čase spíše průměrnější počin. Ony nákresy společnosti v budoucnosti jsou sympatické a lákají člověka k tomu, aby se díval na film dále. Po shlednutí bohužel nutno říci, že šlo o pouhé náznaky. K zamyšlení vybízí téměř kýčovitě vedle sebe postavené zabíjení neviných dětí a láska matky ke svému dítěti, která je filmu prezentována jako věc, která může být svoji bezmezností až nebezpečná. Závěrečné řešení filmu mě sklamalo, paradoxi cestování v čase jsou ve filmu těžce nedořešené. Stylové oblečení, které je ve filmu považováno za retro bylo užito výborně, ale mrzí mne, že nikdy nebylo ve filmu postaveno do kontrastu s moderním oblečením.

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad) odpad!

Ty holky hodinu v kuse melou pořad do kola jak nahrana kazeta, respekt že to vydržej.

Bastardi 3 (2012) odpad!

Napsal jsem dlouhý komentář, moc dlouhý a pak jsem se podíval co zde ostatní píší a připadalo mi, jako bych to opsal... Maximální souhlas s komentářem uživatele: DuanBerry... Svými slovy jen zmíním, že film je po filmové stránce nekonzistentní, nakvalitní, herecké výkony jsou slabé, ba dokonce jako tomu je u Magnuska samotného tak - Žádné. Myslím se, že ač Magnusek upozorňuje filmem na jistou aktuální otázku českého školství, tak zdůrazňuje opravdu pouze ty negativní aspekty, které to s sebou přínáší. Film je tudíž jednostraný a dá se říci, že opravdu působí silně rasistickým dojmem (On tak jen nepusobí, on v mnoha místech rasistický je). Rozhodně nejhorší z celé serie, a já spolu s ostatními radím Magnusku nech toho dokud si ještě někteří myslí, že alespoň trochu točit umíš, a myslel si to dobře...

Černé ovce (2006)

Chybějící pointa? Opakující se děj? Asi jsem se koukal na jiný film než většina lidí co to tu hodnotí. Film, který jsem viděl já byl vtipný, měl pointu i děj, který svojí hloubkou naprosto odpovídal parodii. Obsazení ekologické aktivistky, se do filmu hodí a scéna, kdy svého přeměněného zakrváceného přítele obvidňuje z toho, že jedl maso mě opravdu rozesmála. Nevím čím to je, ale ovce mi příjde pro parodii na Zombíí horory úplně dokonalá, ty jejich útoky a akční přesuny celého stáda za cinkání zvonečků.... Luxusní hororová komedie.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Někdy se mi zdá, že fenomén odsuzování druhých dílů je až přehnaný. Být to film, který se jmenuje třeba Karate Králík tak by to třeba bylo hodnoceno lépe. Mě se film celkem líbil. Akce bylo hodně, někým hanobené flashbacky se mě velmi líbili, a záporňák je taky celkem sympaťák. Až do očí bijící snaha senilního kačera na svém adoptovaném synovi vydělat mi nepříjde vtipná nýbrž nechutná, ale to je asi jediné mínus, které bych filmu dal. Přesto tento film nesahá ani po kolena animáčům tipu Shrek1 či IceAge1.

Klub rváčů (1999)

No natož co jsem na tento film slyšel chváli, tak jsem očekával trošinku větší pecku. Tři čtvrtě filmu je koukatlně udělané nic, které sice po konci filmu zjíská trošku větší rozměr, ale na první shlédnutí jsem se u filmu nudil. Nebyla to ale ona nuda při které usínáte nebo film vypínáte, byla to celkem příjemná nuda s očekáváním toho kam film spěje. Postrádal jsem jakoukoliv myšlenku, cíl, a ve chvíli kdy se náznaky cíle začali ukazovat sem byl dokonce i mírně znechucen, očekával jsem trošinku smysluplnější poslání pro Klub rváčů. Konec je pak poměrně šokující a nutí vás podívat se na film znovu. Takže k hodnocení, podle mě to patří k filmům, které je třeba vidět víckrát aby je člověk docenil, což mám celkem rád, bohužel mám však za sebou první shlédnutí.

Wanted (2008)

Krásné efekty, některé jsou opravdu úchvatné... Bohužel jsou zasazeny do tak ubohého filmu, že je člověku skoro až špatně z toho co jsou schopní dnešní filmový tvůrci pustit na filmové plátno. Jak smutné je, že herci jako Morgan Freeman na starý kolena hraje cokoliv mu nabídnou a herec jeho velikosti se objevuje ve filmových bracích jako je tento.