Nebezpečné hry (1998)

Tvůrci se snažili o mysteriózní thriller s erotickým nádechem,ale u mně to je jen thriller s několika deviantními scénami na jedno kouknutí.

Bílé peklo (2001) odpad!

Hm,skoro stejná záležitost jako s Američany až na to,že v Bílém peklu ze sebe chudáky z Druhé světové války dělají němci (dříve SS),kteří si za to,co udělali,nezasloužili ani trochu soucitu. Spíš naopak by si zasloužili trpět ještě víc než ty,které terorizovali a exterminovali. Američani napadli Vietnam a pak točili také filmy o tom,jak ve válce trpěli. JE TO IRONICKÉ,UBOHÉ A NAVÍC ODPORNÉ.

Náš vůdce (2008)

Celkem zajímavý snímek podle skutečné události o tom,jak někdo něco může pochopit zcela jinak.

Spáči (1996)

Už kdysi jako školák jsem se s tímto snímkem setkal a nedokoukal jsem to,jelikož mě to vůbec nenadchlo. Po dvaceti letech jsem se rozhodl,že film znovu zkusím,když jako školáka mě nezaujaly ani Historky z podsvětí a podobně,což dnes přímo hltám. Avšak u Spáčů se jedná bohužel o výjimku bez ohledu na vysoké hodnocení. U Spáčů mě zaujaly jen některé stopáže,kterým věnuji tři hvězdičky. Dosti míst je z mého úhlu pohledu - hluchých.

Zmizení Alice Creedové (2009)

Narazil jsem na tento snímek zcela náhodou a byl jsem dost překvapen. Celý thriller nemá téměř chybu až na to nechutné teploušské líbání,to mohli opravdu klíďo píďo vynechat. Nechápu,co na tom tvůrci vidí,ale zase co se týče zpracování únosového děje,příběhu a napětí - tak tomu opravdu nemám co vytknout. Nebýt toho teplouše tak dávám filmu jasných pět hvězdiček,ale takhle mu dávám čtyři. Taky dobré.

Valentýnská pomsta (1981)

Svým způsobem se nejedná o nic neobvyklého v psychopatickém žánru,neboť horory o psychopatech si jsou maximálně podobné až jsou téměř fádní ve filmovém světě. Samozřejmě nejvíce záleží na zpracování jako u každého filmu,ale tato Valentýnská pomsta je podle mého názoru koukatelný tříhvězdičkový průměr,který neurazí. Ovšem vražd a zabíjení je v reálném světě tolik,že většina psychopatických hororů by se neměla řadit do hororového žánru,nýbrž do drsného thrilleru o kruté realitě.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Zadíval jsem se a místy mi to přišlo i úsměvné. Původně jsem si myslel,že tomu věnuji tři hvězdičky,ale díky tak dramatickému konci jsem se rozhodl pro čtyři hvězdičky. Podle mně se jedná o jeden z nejlepších filmů z psychiatrického prostředí.

Purpurový vrch (2015)

Celkem zadívatelný horor,který neurazí.

Mutant 2 (1998)

V něčem určitě byl druhý díl Mutanta slabší,ale dalo se to. Myslím,že existují daleko nepovedenější filmy.

Očima vraha (1992) (TV film)

Jako školák jsem tento thriller na vhs sledoval docela často,něco mě na tom imponovalo. Myslím si,že film má a nebo aspoň měl v mých dětských očích dobrou atmosféru a to mně asi nutkalo,abych se na to podíval znovu a znovu a znovu, ale pak se video rozbilo a koupilo se DVD,což jsem pak tento film už neviděl.