Do morku kosti (2010)

Tohle je smutný průměrný film o tom,jak i někteří příbuzní se zachovají ke své rodině ať vědomě,či nevědomě jako hyeny.Děj je zajímavý,ale nakonec to dobře dfopadlo.

Noční volání (2006) odpad!

Souhlasím s komentářem,který tvrdí,že dnes lidé chtějí obrovskou brutalitu,bezcitnost a přitom vysoce hodnotí kreslené pohádky,ale bohužel i já musím uznat,že tenhle film mě také zklamal,a navíc teplouši mi jsou odporní stejně jako když má někdo odpor například k hadům,takže tento film na mě neudělal vůbec žádný dojem,což je v něm opravdu nuda.Nedokoukal jsem to.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Teda musím uznat,že se jedná doslova o absolutní nesmysl,což většinou parodie bohužel jsou,ale i když je to docela trapné,dávám dvě hvězdičky,jelikož se jedná o průměr mezi parodiemi,což tam jsou místa,u kterých jsem se usmál,ale jsou tam i místa,kde mi to připadalo jako když se malé děti předvádí.

Trans (2013) odpad!

Tento film mě doslova nudil,což jsem ho ani nedokoukal.Zklamalo mě to na celé čáře.

Neodvratná pomsta (2009)

Tak s tímhle filmem od režiséra P2 jsem byl také spokojen.

P2 (2007)

Na film jsem byl zvědavý a nezklamal mě.Jsem spokojen,jelikož i takové filmy mám rád.I když po celý film tam jsou skoro jen dva herci,podle mě to má slušný děj,napětí a klidně bych se těšil i na pokračování.

Růžový panter (2006)

Komedie na jedno kouknutí,což na britský originál to zdaleka nemá.

Nadějný rok (2011) odpad!

Teda čekal jsem komedii,ne nudu.