Love Is All You Need? (2011)

To že je někdo jiný než my, neznamená, že je divný! Skvělé převedení "problému" homosexuality!

Kamarád taky rád (2011)

Vtipné a koukatelné,.. Bohužel podobné story se stává jen ve filmech :o))) A Justin má super zadek, ale pořád se mi nelíbí :D

Kličko (2011)

Důkaz toho, že boxeři nejsou jen vymlácené palice!

Oscar (1991)

A pak že Stallone není herec :) Naprostá špička v komediích. Jeden barák, jeden kufr a jeden slib, za to plno zvratů, výborných herců a humoru! Usmívala jsem od začátku do konce!

Rebelka (2012)

Tý jo, holka má úžasný vlasy a za mámu medvěda, proč já nemám ani jedno? :( :D

Muž z Acapulca (1973)

"Vy jste velký svůdník! - Nevím o tom!" Muž z Acapulca je obyčejný ale zároveň geniální film. Jak se nejlépe vyrovnat s útrapy života? Napiš o tom :o)

Vyměřený čas (2011)

Výborná myšlenka! V dnešní době ztrácíme moc času naříkáním, že žádný nemáme! Co bychom dělali, kdyby jsme přesně věděli, kolik nám zbývá!?

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Jedním slovem nostalgie. Čas, který se nedá zastavit, se při sledování Hobita zpomalil a vrátil do dětských let, kdy jsem nedýchala u Pána prstenu. Děkuji!

Pouliční rváč (2009)

Jak se jinak řekne příběhové klišé? Vždyť je to fuk. V jednoduchosti je krása :) Dejte mi svalnatého plešouna, který rozmlátí držku jiným, pro dobrou věc a budu spokojená.. Jo vlastně já byla spokojená :) Sice ty rvačky vypadaly jak když se ožralové mlátí v hospodě, ale kdo by od takových balvanů čekal, že se budou krýt obličej, ten si kryjou jen holky :D