Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

plakát

TY - Strach a hnus v Beverly Hills (2019) (epizoda)

U tohohle dílu jsem se fakt pobavila 🤣 "Nevím, jestli jsi měl ruce od krve, vždy když jsem se koukl, měls tam humry. 🤷‍♀️🤦‍♀️🤣"

plakát

Půjčovna masa (2018) (TV seriál)

První řada naprostá pecka.. Ale musím přiznat, že jsem zaujatá kvalitou odvedené práce ze strany Kinnamana (ano správně, dokonalý zadek :o) ) Dobře, nejen tím zadkem.. V té roli mi seděl a kromě něho mě bavil i Poe, doba, nápad a tak nějak mám ráda kriminálky.. Sci-fi kriminálka o to víc. A prostě nedá se nezamilovat do chlapa jako hora s nadpozemským zadkem, který si arzenál nosil v růžovém batůžku s jednotožcem <3 V druhé řadě už Kinnaman není, není jeho zadek a postava Takešiho šla tak nějak do ústrání a nebýt zase Poa, tak mě to snad i nebavilo.

V síti (2020)

Respekt před holkama.. Já bych tak kamenou tvář rozhodně neměla. Mnohým bych se vysmála, jiné bych poslala do patřičných míst. A jsem strašně ráda za dobu, ve které jsem vyrůstala, protože se internet a podobné sociální sítě teprve rozjížděly. Fotky kkt, sex za peníze a podobné nabídky jsem začínala dostávat až v pozdějším věku, kdy už jsem měla rozum . Dokumentu si cením a doufám, že se dostane mezi nejširší veřejnost, možná i povinně do škol!!

Joker (2019)

Co víc napsat, než JOAQUIN PHOENIX ❤

plakát

Proč? 13x proto - Série 3 (2019) (série)

Třetí série docela překvapení. Kupodivu mi detektivní práce Claye a Ani docela bavila a i proto, že i když občas nesouhlasím s tím jak se Clay chová, furt mě baví jeho hlas :D Ale co je na třetí sérii zajímavého, že mě udržela se dívat? Jak vyobrazuje násilníky z druhé strany. Nechci se jich nijak zastávat, to vůbec ne, ale málo kdy se násilníkem narodíte. Takže ukázat druhou stranu Bryce, Montyho i trochu Tylera, byl dobrý tah tvůrců. Až pak máte občas pocit je i litovat. Jsem zvědavá, co vytvoří v další řadě :D

plakát

Jumanji: Další level (2019)

Opravdu jste od druhého dílu, kde stále hraje Skála, Jack Black a Kevin Hart, čekali něco jiného než kravinu? No tááák :D S dalším dílem se logicky dostavilo víc postav, víc schopností, ale dokonce i víc srandy. Šla jsem se synovcem do kina za účelem si odpočinout, zabavit ho ale hlavně se i zasmát. To vše film splnil. Vysvětlovat dvou téměř senilním dědkům, že se dostali do videohry, je jako vysvětlovat vlastním prarodičům, jak se odemyká dotykový telefon :D Příjemná oddychovka a bavila mě více, než první díl :o)

Tenkrát na Západě (1968)

Tenkrát na Západě jsem viděla tenkrát, když jsem byla ještě mladá a krásná :D Už si ani nepamatuji, jestli se mi to líbilo, nebo ne. V dnešní době mě zase odrazovala délka filmu, ale pro krásné modré oči Charlesa Bronsna, jsem se hecla. Překvapilo mi, že film utekl jako voda, i když ve finále se tam toho zase tolik nedělo. Ale charisma hlavních představitelů bylo natolik silné, že jsem nedokázala odrthnout zrak. Ústřední melodie natolik dokonalé, že je znáte, aniž byste film viděli. A závěrečné rozuzlení skvělá tečka v celém příběhu :o)