Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

plakát

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 6 (2017) (epizoda) odpad!

Do této epizody jsem si pořád říkala, že nebudu tak kritická a budu si užívat ty detaily, které se mi na seroši líbí... Ale upřímně, už se to nedá přehlížet. Je to banda debilů, kde se jen Berlin a Moskva snaží chovat jako profesionální zloději a držet plánu. Ale pořád jim to tak nějak vychází, protože španělská policie je druhá banda idiotů :D A Tokio definitivně nenávidím!!!!

plakát

TY - Strach a hnus v Beverly Hills (2019) (epizoda)

U tohohle dílu jsem se fakt pobavila 🤣 "Nevím, jestli jsi měl ruce od krve, vždy když jsem se koukl, měls tam humry. 🤷‍♀️🤦‍♀️🤣"

plakát

Půjčovna masa (2018) (TV seriál)

První řada naprostá pecka.. Ale musím přiznat, že jsem zaujatá kvalitou odvedené práce ze strany Kinnamana (ano správně, dokonalý zadek :o) ) Dobře, nejen tím zadkem.. V té roli mi seděl a kromě něho mě bavil i Poe, doba, nápad a tak nějak mám ráda kriminálky.. Sci-fi kriminálka o to víc. A prostě nedá se nezamilovat do chlapa jako hora s nadpozemským zadkem, který si arzenál nosil v růžovém batůžku s jednotožcem <3 V druhé řadě už Kinnaman není, není jeho zadek a postava Takešiho šla tak nějak do ústrání a nebýt zase Poa, tak mě to snad i nebavilo.

V síti (2020)

Respekt před holkama.. Já bych tak kamenou tvář rozhodně neměla. Mnohým bych se vysmála, jiné bych poslala do patřičných míst. A jsem strašně ráda za dobu, ve které jsem vyrůstala, protože se internet a podobné sociální sítě teprve rozjížděly. Fotky kkt, sex za peníze a podobné nabídky jsem začínala dostávat až v pozdějším věku, kdy už jsem měla rozum . Dokumentu si cením a doufám, že se dostane mezi nejširší veřejnost, možná i povinně do škol!!

Joker (2019)

Co víc napsat, než JOAQUIN PHOENIX ❤

plakát

Proč? 13x proto - Série 3 (2019) (série)

Třetí série docela překvapení. Kupodivu mi detektivní práce Claye a Ani docela bavila a i proto, že i když občas nesouhlasím s tím jak se Clay chová, furt mě baví jeho hlas :D Ale co je na třetí sérii zajímavého, že mě udržela se dívat? Jak vyobrazuje násilníky z druhé strany. Nechci se jich nijak zastávat, to vůbec ne, ale málo kdy se násilníkem narodíte. Takže ukázat druhou stranu Bryce, Montyho i trochu Tylera, byl dobrý tah tvůrců. Až pak máte občas pocit je i litovat. Jsem zvědavá, co vytvoří v další řadě :D