Neuvěřitelný Hulk (2008)

Nadstandartní herecké obsazení v celkem tuctovém komiksovém filmovém přepisu,který mě ovšem svým způsobem bavil ovšem nic nového nepřinesl.

Prokletý ostrov (2010)

Absolutní psychedelicko-realistický filmový výlet.Martin Scorsese ukázal světu,že prostě umí točit!Stálé houpání se mezi sněním a realitou dělá z filmu krásně zamotaný leč pozvolna rozmotávající se inteligentní a výborný film.Leonardo nám zraje jako vínko čím starší tím lepší nová herecká generace má čím dál tím více co nabídnout a to je ve filmovém průmyslu velké plus.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Špičkový fimový pohled do historie založení RAF.Nemám co bych tomuto filmu vytknul skvěle autenticky natočené a velmi poučné.Konečně jsem měl možnost se dozvědět jak to od kořenů až po ukončení vše vzniklo a jak tuto skupinu německá vláda řešila.

Mí přátelé, mé lásky (2008)

Zcela ničím nevyčnívající standartní romantická komedie,na kterou se celkem dobře dívá ovšem po sobě nezanechává nic.

V pasti - Katka (2001) (TV film)

Velice zajímavý leč poučný a děsivý dokument,který by se měl povinně promítat na všech školách.

Normal (2009)

Výborná kamera a smyslný scénář..designově opravdu dokonale provedené!Bravo!

Breakdance Girl (2009)

Tento hudební taneční film zjevně není má parketa.Standartní scénář a celkem slušné taneční výkony ovšem nedělají z filmu film.Věřím,že fanoušky tanečních filmů nadchne.

Rec 2 (2009)

Začínáme přesně tam kde jsme skončili..točíme stejným teamem a to mám rád takhle prostě "dvojky" mají vypadat...na místo podivné infekce přijíždí speciální jednotka a světe div se opět se stávají divy.Pokračování nechybí spád,akce a napětí a srozumitelnost!Výborné!

Faktor strachu (2001) (pořad)

Ukázka toho čeho jsou lidé schopni dosáhnout za vidinou peněžní odměny..hmm ovšem uznávám,že je to koukatelné.

Časové pásmo bylo změněno