Srážka s kometou (2007) (TV film)

Mám ráda katastrofický filmy a tenhle mě docela dostal. Výborný efekty...film mě udržel v napětí až do konce. Čím víc se blížil závěr filmu, tím víc jsem si přála, aby se nesekli a kometa dopadla na místo "určení":-) Já jsem spokojená, film splnil moje očekávání:-) Ještě bych dodala, že lidičky co hráli v tomhle snímku nejsou žádný super hvězdy, ale ani to mi vůbec nevadilo:-)

Osudový dotek 2 (2006)

V jedničce mi docela vadil Ashton Kutcher (kterýho většinou nemusím - až na výjimky), takže tady jsem byla s obsazením v celku spokojená:-) V podstatě tu oproti jedničce nebylo nic novýho, ale rozhodně mi dvojka nevadila a celkem ráda jsem se na ni podívala:-)

Vesmírná exploze (2008) (TV film)

Sice jsem zatím viděla na nově pouze první část, ale nevím, jestli se mi chce sledovat ta druhá:-( Dodatek: nechtělo, takže druhou část jsem nesledovala... a i díky tomu snižuju hodnocení ze dvou na jednu hvězdu...tomuhle filmu věnovat svůj čas prostě nebudu.

Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)

Nesleduju každej díl, vzhledem k vysílací hodině, ale ty co jsem viděla mě pobavily:-)))

Protiklady se přitahují (2008)

Freddie - příšernej, obtloustlej ve ksichtě, arogantní namyšlenej panák:-( Taryn - praštěná mladá holka, ale jinak ničím zajímavá:-( Celkově průměrnej film... z těch dvou jsem necejtila ani špetku lásky a konec filmu... proboha, vždyť tohle bylo jasný od začátku... ach jo:-(

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Podle mě je tohle zatím nejslabší díl Harryho:-( Hrozně jsem se na něj těšila a odešla jsem z kina celkem zklamaná:-( Kouzlo pohádkových Bradavic je pryč, projevy lásky po zapůsobení elixíru lásky ze začátku vtipný, pak už spíš trapný, umělej výkon Emmy Watson (ostatně jako ve všech dílech Harryho - ta holka je celkem přirozená jen v momentě, kdy nebrečí a nesměje se, prvně jsem si myslela, že je to dabingem, ale tenhle díl jsem viděla v originálním znění s titulkama a dabingem to teda není...), málo barev (převládá tmavě šedá), málo akce...a vůbec mám pocit, že tenhle díl byl tak nějak nudnej, nic až tak novýho jsem se nedozvěděla:-( Z kina jsem odešla se smíšenýma pocitama:-( A v podstatě nejsilnějším momentem pro mě byl konec filmu (ne tím, že film končil, ale tím, co se tam událo). Takže lepší 3 hvězdy, ale v řady filmů Harry Potter a ... nejslabší:-(

Ztroskotaná láska (2005)

Amandu a její ksichty (tady byly výborný) mám ráda, ale tohle přiblbý dílko se moc nepovedlo. A ještě k tomu to bylo tak hrozně hloupoučký...ach jo:-))) Vůbec nejhorší byl Chris Carmack jako rocková hvězda...jako by spadl z nějaký divný planety či odkud:-))))

Okamžik zlomu (2007)

Moc roztahaný, chvílema je film tak nějak na mrtvým bodě...herecký výkony celkem dobrý...zápletka divná...myslím, že kdybych tenhle film neviděla, tak se vlastně jakoby nic nestalo:-)

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Nemůžu si pomoct, ale Hugh Grant mi posledních pár let přijde, jako by hrál jedno a to samý...výraz, téma...nevím, jestli je to tím, že nic jinýho nezvládne, nebo si vybírá filmy, kde je pořád v té samé roli. Hrozně komicky působil při zpěvu a těch jeho tanečních kreacích:-)))))))) Drew je ve svých výkonech taky pořád stejná, ale tak nějak mi to u ní vadí míň jak u Hugha. Film mě celkem bavil, ale vůbec jsem necejtila žádnou chemii mezi hlavníma představitelama:-( A to to mělo být o lásce...A ta hvězda Cora...příšerná. No film bych zařadila mezi průměrný...neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne.

Million Dollar Baby (2004)

Trvalo mi dost dlouho, než jsem se odhodlala, že se na tenhle film podívám. Box není moje parketa a prostě jsem nějak nevěděla, do čeho půjdu. Televizní program v sobotu večer o ničem mě "donutil" se na film podívat na nově. Morgan Freeman výbornej, Hilary Swank výborná, Clint jako herec dobrej, jako režisér lepší. Film dobrej, závěr nataženej trochu víc, než bych si představovala...ale jednou a dost. Myslím, že tohle dílo už vidět znovu nemusím. Určitě je v něm spousta emocí, který nevím proč na mě nějak nezabraly. Asi to bylo i tím boxem, protože tenhle sport mi přijde hrozně surovej a fakt nic pro mě. Takže 4 hvězdy hlavně za přirozený herecký výkony.