Batman a Robin (1997)

Joel Schumacher si z vás robil srandu a vy ste to zobrali vážne. :)

Batman navždy (1995)

Moja obľúbená Batmanovka. Neskutočne ujebaná záležitosť...8/10

Batman vs. Red Hood (2010)

Asi najlepší z animovaných Batmanov. Bez Jokera by to samozrejme nebolo ono. Silné 4 hviezdy, rozhodne to stojí za pozretie

Belfast (2021)

Celkom divoká doba podaná láskavo a jemne očami malého chlapca. Trochu mi to pripomenulo Romu. Obstojná jednohubka, po ktorej budeme mať celkom dobrý pocit a krásna Caitriona Balfe, ktorej ten čiernobiely look neskutočne sedí,  obstojný priemer, nič viac, nič menej.

Berlín, Berlín (2002) (seriál)

Jeden z tých lepších nemeckých seriálov.

Bestiář (2007) odpad!

Všetkým sa ospravedľnujem, ale tí herci naozaj NEVEDIA hrať. V niektorých prípadoch skôr UŹ nevedia hrať.

Bez servítky (2009) (pořad)

"My nie sme sprostí, my vieme aj variť."

Bezstarostná jízda (1969)

No veru, kde sú tie časy, keď všetky problémy vyriešila pieseň, keď ľudia niečo na piesku vypestovali iba silou modlitby a viery, keď sa človek mohol vymočiť hocikde, keď ste si mohli u cudzích ľudí v stodole opraviť motorku a ešte vám za to aj dali obed, keď bol najväčší napriateľ ľudí kaderník a žiletka? Dnes už skrátka váš mizerný život nikoho nezaujíma, Prežijete, skapete a ostane po vás jedine stovka "RIP" a smutných smajlíkov na vašej facebookovskej nástenke od ľudí, ktorých ste v živote nestretli.

Big Lebowski (1998)

Zbožňujem každú hlášku, vetu, každú pridrbanú, absurdnú scénu, každý záber na žujúceho Johna Goodmana, každý záber na Jeffa Bridgesa v župane a sandáloch, zbožňujem každú debilnú a absurdnú postavu z tohoto absurdného filmu. A nikto nevyjebe s ježíšem... môj JEDNOZNAČNE najobľúbenejší film od Coenovcov. 10/10