oasismanik

Slovensko
povaľač, nočný vták

4 body

• 24.6.2018  11:47

Hlavnejšou / ale nie hlavnou / postavou je Iam, ale naštastie sa tu vôbec nemoralizuje, ako sa zvykne pri teme "homosexualita". V podstate sa v Shameless nemoralizuje vôbec, mame tu opat mnoho absolutne absurdných situácii, ktoré však nejakým takým svojskym sposobom posobia vlastne dost reálne. Geniálne natočený seriál, začína ma to velmi bavit.

• 29.6.2018  19:21

Príjemná rodinná debata, skvelá časť, kde sa nám konečne ukáže aj matka / a to podstatne skôr ako v takom himym :)/ plus nejaké tie problémy homosexuálov, lezbičiek, moslimov, alkoholikov, černochov, zlodejov, klasickí Shamelles.

• 24.6.2018  12:52

Retardovanejší únos dietata ste ešte nevideli. V hlavnejšej úlohe tentokrát Debbie, nie zrovna najzaujímavejšia postava, ale dokáže prekvapiť.

• 26.6.2018  17:44

"niečo na seba hodte, vyzeráte ako párik buzerantov" :) a "asi by som to mala vypnúť...ale potom by som prišla o to ako ťa do zadku nakladá pubertiak". Najlepšie homo foríky široko daleko...Strašne ujebané postavičky, žerem to proste...silné 4 za tuto časť, pretože Fionina časť bola až prehnane sladká na takýto typ seriálu, ale však ja rozumiem...

• 24.6.2018  10:16

Perfektné hudobné skladby, to je niečo, čo som si pri prvej časti nevšimol. Ale už tam som si všimol, že mi Justin Chatwin strašne pripomína Jesseho Pinkmana, vyzorovo, nemožem si pomoct..Epizoda, pochopitelne, venovaná hlavne Frankovi, vtípky o Kanade mi pripomenuli staré dobre himym, baví ma to, je to vtipné, milé aj úchylné. A hlavne absolútne nekorektné po všetkych strankach..

• 27.6.2018  17:30

Kto by to bol povedal, že Frank, ktorý nepije, je ešte čudnejši ako ked je ožratý? Začína sa mi z tejto bandy totálnych retardov najviac pozdávať Fil, propomína mi Tonyho z prvej generácie Skins, také postavy mám moc rád.

• 24.6.2018  16:31

Tak T-baga som rozhodne v tomto retardovanom mestečku nečakal. Potešilo. Inak zatial asi najvážnejšia epizoda, forikov je pomenej, skoro žiadne, ale to nie je na škodu.

• 30.6.2018  15:35

A že krik a hned nikdy nič nevyrieši...opať rodinná epizoda, viac dramatická ako vtipná

• 24.6.2018  04:22
    Shameless - Pilot (S01E01) (epizoda) (2011)

Doteraz som o tomto seriáli / ani o orginal / nepočul, ale vyzerá to zaujímavo. Taký mix Californication a skins s trochou My name is Earl. Nie, že by ma to chytilo po prvej časti tak, že si musím hneď pustit dalšiu a dalšiu časť, ale rozhodne tomu dám šancu.

• 24.6.2018  14:12

V hlavnej úlohe Frankove tri gule a Veronika a jej poloretardovaný brat, nie zrovna najzábavnejšia epizoda...Khalesi, ty si presne ten otravný typ, čo zasiera všetky možné sociálne siete a celý internet svojími veganskými žvástami, ktoré sú každému normálnemu človeku akurát tak pre smiech, zbehni do mekáču a daj si pauzu, nechápem prečo človek ako ty pozerá takyto seriál.

• 8.5.2013  06:16

Toľko času mohli ušetriť natáčaním opravovania trabantov, keby išli napríklad na motorkách a mohli sa tak venovať natáčaniu niečoho zaujímavejšieho, ale inak celkom slušné, ani sa nenazdáte a už to končí.

• 13.8.2018  07:45
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Dal som 10 častí...keď pôvodný hype opadol, spýtal som sa sám seba, prečo to vôbec pozerám. Pritom to nie je vôbec zle natočené, herecké výkony a to všetko, nadpriemer...ale toto rozhodne nie je seriál pre mňa a neviem si predstaviť, že by ma bavilo pozerať 7 sérií. Po všetkých tých komentároch som čakal nejakú bombu / :) / a som dosť sklamaný, Subjektívne 3...

• 25.8.2018  04:52
    Zločin (TV seriál) (2011)

No asi som čakal niečo úplne iné, preto ma to dosť sklamalo. V podstate je to viac o politike ako o krimi, a aj napriek tomu prostrediu je to také moc ...americké. Ale jedno viem isto, keby žijem v odpornom, upršanom Seattli, tak sa asi zabijem. Po prvej sérii za 3, so sledovaním nepokračujem.

• 8.2.2014  00:56
    Zmrzlá planeta (TV seriál) (2011)

A to som si myslel, že ma zamrznutá krajina vôbec nezaujíma...

• 27.1.2018  10:09

Štart hneď vo veľkom štýle.

• 24.3.2011  13:49
    Česko Slovenská SuperStar (TV pořad) (2011)

Škoda, že už nebýva SOS, myslím si, že Superstar hľadá Československo by stálo za to...Kde sú tie časy, keď to malo úroveň? Porota boli hudobní odborníci a súťažiaci neboli tuctoví a trápni? Malé detičky spievajú karaoke už po 5. krát v priebehu pár rokov, ale ono to už proste nefunguje / od Slovenskej superstar 2 .../. A to, že to fungovať nebude tak ako má vedeli aj tvorcovia, preto do poroty plnej odborníkov povolali najväčšieho kráľa slovenskej hudbnej scény...rytmusa. Rytmus, bratia česi, to je taký jeden náš speváčisko legendárny, ktorý pred nedávnom jebol aurelom o zem, aby si "nenasral do huby" a veková kategoria 10-15 ho za to žrala, že je stále sám sebou / čo aj stále zdôrazňuje/. Samozrejme, že o hudbe vie všetko, všade bol, všetko zažil a nám, obyčajným smrteľníkom sa o tom môže iba snívať a keby s ním náhodou niekto nesúhlasí, alebo ho proste nemá rád, tak automaticky závidí. Preto treba rýchlo posielať smsky svojím favoritom, nech zmenia číslo na meno / alebo ako to bolo v tej prijebanej reklame.../ a nech ich čaká dlhá kariéra plná exotických koncertov pred vypredaným 8 členým publikom v Severnom Irsku / Berkyová/, z čoho sú 4 sbs-kári, teda samozrejme ak im zamestnávateľ dá dovolenku. Nie vážne, toto nefunguje, je to primitívne, prijebané, debilné a neviem ešte aké, nikto normálny by sa do tejto pičoviny pojebanej neprihlásil, pretože je v nej zlé všetko...od dvoch absolútne najhorších moderátorov akých som kedy videl, cez tú absolútne najhoršiu porotu / Habera sa síce snaží a o tých dvoch češkách neviem absolútne nič, nikdy som ani jednu nevidel/ až po dvojhodinové reklamy dádádá...Tak decká, bežte si rýchlo požičať od rodičov telefony na paušály, nech môžete upratovačom na intrákoch zmeniť životy, čo tam potom, že KAŽDY Z NAS za túto pičovinu platí na produktoch, ktoré sú v reklamách... zhruba toto som videl za tie 3 minúty, čo som videl jedno video zo Superstar na youtube, akurát tak ten Barbar Mamut no... :D /a malé plus za to, že táto relácia učí trošku čechov po slovensky / Piči a to som chcel napísať len tú prvú vetu...

• 13.3.2011  22:41
    Šéfka (TV pořad) (2011)

Eleonóra Mojsejová :DDD Nevidel som to ani minútu, a hádžem to do odpadu a je mi to jedno...//PS: Netušil som, že túto našu pseudocelebritu budú dávať aj u vás, bratia česi, musíte "koukat", co? :D

• 10.2.2011  17:25
    127 hodin (2010)

Boyle je nepochybne nadaný umelec. Vyberá si zaujímavé témy a sám seba presvedčia o tom, že to dokáže pútavo a originálne natočiť a keď to robí, určite zakaždým premýšľa o tom, že si zas raz pôjde pre zlatú sošku. A to sa mi na ňom nepáči, pretože to bije do očí. Trainspotting je síce moja srdcovka, ale je očividné, že sa film natáčal ako kult, Milionár z chatrče je prvoplánový a manipulatívny, aj keď veľmi príťažlivý a krásne jednoduchý. Taká Pláž s Di Capriom je už niečo iné, ale o tom som nechcel.... 127 Hodín poteší hlavne Boylovými vizuálnymi vychytávkami typu CSI, perfektne zahratým hlavným hrdinom / oscar asi nebude, ale ak by bol, vôbec by som sa nehneval/ a dokonale, naozaj dokonale vybratou hudbou. Problém nastáva vtedy, keď flashbacky pribúdajú a pribúdajú, miešajú sa predstavy so skutočnosťou a pôsobí to veľmi zmätene alebo aj nudne. //7/10

• 26.4.2011  22:29
    Adela show (TV pořad) (2010)

Prvé mesiace to bolo veľmi slabé, preto tie neustále obmeny...ale myslím si, že konečne našli ten správny systém, ktorý, na moje počudovanie, funguje... Nech si hovorí kto chce čo chce, ja mám Sajfu aj Adelu rád už od ranných čias funrádia a aj ich mať rád budem...aj keď je "in" nadávať na nich. 5/10

• 8.3.2010  22:56
    Aféry (TV seriál) (2010)

Celkom príjemná zmena pri tých panelákoch a podobných PIČOVINACH. Herecké výkony samozrejme na hroznej úrovni, citovanie nabiflených replík nie je umenie pri súdnej siedni a ani pri tomto. Slabšie dve hviezdičky.

• 21.12.2010  03:32

Daľší film, ktorý ma ešte viac utvrďuje v tom, že Burton je neskutočne nadceňovaný umelec.

• 4.5.2011  03:11
    Bastardi (2010)

Jeden z filmov, pri ktorom sa mi otváral vo vrecku nôž, a nie pre jeho hrozný scenár, hrozné dialogy, doslova prijebanú hudbu a celkovo totálne amatérsky prístup k úplne všetkým faktorom filmu. Klass a Zlo na český spôsob, akurát to nekončilo komediálou prestrelkou, ale férovkou jedna na jedna... 3 hviezdičky sú prakticky iba za odvahu vypustiť v tomto "morálne uvedomelom" svete takýto film, ktorý by ROZHODNE nemal plávať len v Česko-Slovenských vodách...

• 21.12.2010  03:20

Asi najlepší z animovaných Batmanov. Bez Jokera by to samozrejme nebolo ono. Silné 4 hviezdy, rozhodne to stojí za pozretie

• 4.1.2011  10:01
    Borci z Blue Mountain State (TV seriál) (2010)

Dosť úchylné, dosť fekálne, dosť zvrhlé, dosť vtipné.. niekedy je lepšie zbytočne nemoralizovať...ten kapitán je totálny, ale totálny kokot.8/10 / a tá HUDBA!!!!/ edit: s odstupom času tomu musím dať za 5, od bms som dlhé roky nevidel nič, čo by ma pobavilo aspoň na takej úrovni ako táto pičovina, teším sa na celovečerný film.

• 5.2.2011  01:29

Veľmi sympatický, milý, svieži, mierne úsmevný, ale hlavne skvelé obsadený filmík. Akurát, že Annette Bening má smolu, pretože právom pôjde zrejme oscar do rúk čiernobielej labuti, aj keď Annette je hneď druhá, kto by si ho zaslúžil. Mark Ruffalo sa zrejme tiež z oscara radovať nebude, ale tam je to už diskutabilnejšie./Práve on podal podľa mňa v tom filne najlepší herecký výkon/ Proste príjemná, večerná, zaujímavá jednorázovka , lepší nadpriemer. /Taká slabšia Americká krása/ 7/10

• 30.1.2011  00:30
    Extra (TV pořad) (2010)

Joj Andrejka ... :D Hviezda za to, že je to aspoň o % sympatickejšie, ako Smotánka. Ale to bude asi iba moderátorkou...

• 29.1.2011  23:46
    Farmár hľadá ženu (TV pořad) (2010)

Neskutočné, kam sme až klesli...

• 29.1.2011  20:53
    Fighter (2010)

Veľmi kvalitne natočená dráma z prostredia boxu, perfektný soundtrack a kamera. Neskutočne som obidvom bratom fandil. Nemyslím si, že by Bale predbehol Wahlberga, myslím, že obidvaja podávajú rovnaký herecký výkon, teda absolútne skvelý. Síce to nemá na klasiky Milion Dolar Baby, Zúriaci býk alebo Rocky, ale aj tak je to slabších 5*. "Dicky, pozri sa aký je namakaný, on nevyzerá, že by práve zliezol z gauča. Ak áno, tak chcem kurva taký gauč tiež." 9/10

• 10.2.2014  04:20
    Hledači pokladů na aukcích (TV pořad) (2010)

Ja neviem, to len mne príde celé hrané?

• 19.12.2010  01:03

10/10 - Pre mňa, ako absolútneho milovníka Scorseseho, Sopranovcov a všeobecne mafiánskych filmov a seriálov hlavne z medzivojnového obdobia, je Boardwalk Empire najkrajší predčasný vianočný darček, aký som si mohol počas týchto mrazivých večerov a nocí priať. K prvej sérií na rozdiel od kolegov zde nemám najmenšie výhrady, akcia mi až tak nechýbala, hudba perfektná, postavy a herci perfektní, Buscemi jasne kraľuje /vždy som mal rád ten jeho divný ksicht, už od Big Lebowskeho/. Je vidieť, že páni v produkcií HBO sa už v tomto remesle vyznajú, naozaj nemám ani najmenší dôvod hladať čo i len chybičku. Po prvej sérií zatiaľ jednoznačne seriál roka.