Mělas to vědět - See No Evil (2020) (epizoda)

Dúfam, že väčšina dialogov a scén, ktoré zatiaľ považujem za absolútne zbytočné, budú mať v konečnom dôsledku nejaký zmysel. Ale úprimne o tom dosť pochybujem, minimálne taká polovica tejto časti je vata a keď sa tak spätne zamyslím nad tým, čo sa vlastne udialo za posledné 4 časti, zistím, že toho bolo dosť málo. Nicole je krásna žena, ale veľmi sa jej hrať nechce, neviem či je to jej chyba alebo skôr scenáristov jej postavy, zachraňuje to stále hlavne Hugh Grant a diabolský Donald Sutherland.

Mělas to vědět - The Bloody Truth (2020) (epizoda)

Posledných 30 minút v poslednej časti /súd/ sa aj zjavilo niečo ako scenáristický um a nápad, ale bohužiaľ dosť neskoro, zvyšok časti bol opäť príšerne toporný, herci buď nehrali alebo prehrávali a celkovo som rád, že to už mám za sebou.

Mělas to vědět - The Missing (2020) (epizoda)

Je to zatiaľ také...moc americké, neprináša to nič nové, čo by sme doposiaľ ešte tak sto krát nevideli v rôznych podobách, aj s tými "mysterioznymi" prestrihmi by sa mohli trochu krotiť, ale už to dopozerám samozrejme, lebo ma to zaujíma, veď na takom princípe fungujú takéto seriály :)

Mělas to vědět - The Undoing (2020) (epizoda)

Tie komentáre tu wtf? Inak priemerný rozjazd, oboznamujeme sa s postavami a prostredím, vyzerá to dobre a Nicole Kindman vyzerá vo svojich 53 (!) rokoch absolútne úžasne.

Mělas to vědět - Trial by Fury (2020) (epizoda)

Opäť už po piaty /no možno okrem prvej časti/ krát sledujeme hodinovu epizodu, kde sa dokopy absolútne, ale naozaj absolútne nič neudeje, akurát nás v posledných sekundách opäť čaká, povedal by som až céčkový, cliffhanger, ktorý pravdepodobne opäť na začiatku budúcej epizody vyšumí do prázdna. Ja chápem, že počas korony si toho veľa nového v tv nenavyberáme, ale že až tak strašne klesli nároky divákov, aby mala táto epizoda 85%?

Mikýřova úžasná pouť internetem (2020) (pořad)

Mikýř aka Lord Mikynsky aka budúci prezident v roku 2038 aka tenčokonečnevyriešiproblémkrávsmotorovýmipílami je absolútne jednoznačne to najlepšie, čo sa vyskytlo na našich československých internetoch za posledných ....milion rokov. Párminútové videa glosujúce aktuálne témy a známe osobnosti, ktoré musia dať tak strašne veľa práce, že si to my, ktorí scrollujeme potiahnutím bočnej lišty a nie scrollovacím koliečkom, ani nevieme predstaviť. Každú časť som videl najmenej 5 krát a vždy tam nájdem niečo nové, dokonalý mix humoru, sarkazmu, hlášok, animácií a aj nejakého toho poučenia. No jo, tomuto venujem všetkých 100 jednotek pozornosti! Bravo Lorde, bravo, bravo, bravo!

Místnost sebevrahů. Hater (2020)

Poliaci idú bomby, veľmi chytro a inteligentne napísaný a zahraný film, pri ktorom vám poriadne vyschne v ústach, komentár zakončujem ako včera po Corpus Christi, bravo kurwa, bravo!

Mizerná jízda (2020)

Po tom, ako sa prebudili s vtákmi prilepenými k sebe, som to vypol, tak to nebudem hodnotiť :)

Mizerové navždy (2020)

Až sa mi hlava zatočila, keď som sa dozvedel, že od prvých Bad Boys ubehlo už 25 rokov! Trojka je príjemná retro akcoška, sem tam nejaká hláška, nejaký twist...veď to už poznáte.

Moje učitelka chobotnice (2020)

"...a v tom som sa musel ísť nadýchnuť". Tak ako kámo bože... :) Podmorský svet je fascinujúce, takmer nepreskúmané miesto. Profesionálny tím napríklad okolo takého Attenborougha by z takéhoto námetu zrejme vyťažili o dosť viac, ale v tomto poloprofesionálnom štýle je svojím spôsobom tá krása a čaro. Craig sa javí ako skromný sympaťák a na tento veľmi pofidérny vzťah chobotnice a človeka sa pozerá dobre. O dokumente sa ani až tak nedá baviť, ale v podstate veľmi pekná rozprávočka.