Hale and Pace (1988) (seriál)

Občas trápne, ale o tom je anglický humor.

Haló (2012) (pořad)

Ale zasa...nie je to najhoršie. edit: upravujem na 4 hviezdičky, ono to je tak strašne debilné a trápne, až je to vtipné...tzv. český a slovenský humor ala partička, sos, tele tele. Navyše to pozerám v archivoch, čiže môžem preskočit tie časti, ktoré su už iba trápne a absolútne nevtipné ako Borka, bača Imro atď. Jednoznačne vyniká Hesso Jašterák a Duša na Tanieri

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Harry Potter ako vystrašený, malý pubertiak, Ron ako miestny šašo a Dumbledore ako uponáhľaný nervák bez náznaku charizmy. Taký je Newellov filmový Potter, ktorý, oproti knihe, stráca na akomkoľvek čare. 3,5/10

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Priemerné, ako skoro všetky filmové časti HP. Po 6. krát som presvedčený, že Daniel Radcliffe nie je dobrý herec, jeho výkon je skôr smiešny. Jediný, koho by som chcel vyzdvihnúť je Emma Watson a Tom Felton. 5,5/10

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Myslím, že je absolútne každému, kto čítal knihu jasné, že druhú polovicu Darov smrti už Rowlingová písala skôr ako scenár k filmu, ako samotnú knihu. Ale po siedmych sklamaniach ma táto časť veľmi prekvapila, chvalabohu si konečne Yates odpustil tie trápne pičoviny na spôsob Prci, prci pričiek, potešili efekty a celkovo..bol som veľmi spokojný, dokonca aj Radcliffe niečo zahral, čo bolo vôbec prvý krát v jeho živote, aj keď najviac som bol spokojný s Mcgonagalovou, neviem teraz kto ju hral, nechce sa mi to hľadať, klasicky Emmou Watson, Helenou Carter a Tomom Feltonom. Ale celkovo to bolo konečne veľmi kvalitne zahraté, ozvučené.... Len pár mojich subjektívnych sklamaní: -v ani jednej pojebanej časti sa nekládol dôraz na Dumbledorovu charizmu a jeho modré oči, vždy to bol len nejaký pojašený blázon, ktorý tam bol len nasilu vtisnutý, aby sa nepovedalo -privítal by som dlhší úplne záverečný dialog medzi Potterom a Voldemortom, jeden z najsilnejších okamihov knihy -proste celý ten koniec bol taký..nijaký, žiadna radosť z oslobodenia, proste nič a samozrejme žiadny záverečný rozhovor s dumbledorom v jeho pracovni, resp. s jeho portrétom -celý ten EPILOG bol strašný tragikomický omyl, rovnako ako v knihe, tak vo filme, vôbec sa to nemalo natáčať, lebo to bola proste hrôza. 9/10

Hnüs (2019)

Zrejme neexistuje v rockovom univerze netalentovanejšia, horšia, neoriginálnejšia a trápnejšia kapela ako Mötley Crüe. Ani ich životný príbeh nie je ktovieako zaujímavý, partia dlhovlasých komediantov sa dá dokopy, začne sa im dariť a zrazu zarábajú peniaze o akých sa im v živote ani nesnívalo a tak to všetko pomíňajú na veci, aké by ste od podobných mysliteľov čakali. Drogy, štetky a chlast. Ale to je skrátka RockNroll baby...Film je ale natočený veľmi svižne, dobre zahraný, drží pokope aj v silných momentoch, nenudí ani sekundu, síce ničím nevybočuje od podobných 1500 životopisných filmov, aj to hovorenie na kameru je už pomaly mainstream, ale tak nič originálne sme snáď ani nečakali, nie? Dobre strávena vyše hodina a pol s týmito bláznami, našťastie len takto cez monitor, nikdy by som nechcel podobné tvory stretnúť v reálnom živote, to snáď nikto normálny.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Asi rovnako dobré ako jednotka, aj keď tá ma asi bavila viac. Ostávam pri štyroch, predsa len je to stále rozprávka, ktorá sa snaží tváriť, že nie je.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Navždy porovnávaný s TnZ, a ktorý film bol lepší? Naozaj ťažko povedať, ale s určitosťou viem povedať, že Dobrý, zlý a škaredý ma bavili viac. 10/10