Truman Show (1998)

Kdyby to šlo, dám za myšlenku tohoto filmu i šest hvězd.....

Než si pro nás přijde (2007)

Když jsem tento film viděl poprvé, tak jsem z něj byl nadšený. Když jsem ho viděl podruhé, tak také. Skvělí herci ve filmu s nádechem humoru i hlubší myšlenkou.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Když jsem viděl trailer tak jsem si říkal že dvojka by mohla být lepší jako jednička. Nebyla. Bylo tam pár pěkných momentů, pár nepřesností....ostatně jako v každém filmu. Jednu hvězdu dávám hlavnímu hrdinovi, jednu hlavní hrdince a hlavně jejímu krásnému tělu, třetí hvězdu dávám za spádový děj který mne ale začal pomalu ale jistě docela nudit. Mínusovou hvězdu dávám za pekelně trapný konec a také za to, že děj byl na můj vkus až moc uvařený z prvního dílu.

Strážci - Watchmen (2009)

Plusové hvězdy jsou za zpracování příběhu, za vizuální stránku, za zvuk a celkově příjemný dojem při odchodu z kina. Jednu mínusovou dávám za občasnou "ukecanost" samotného filmu. Ale bez toho by asi nebyl příběh úplný.

Mimic (1997)

Osobně jsem z toho thrilleru měl docela dobrý pocit. Není to žádný skvost, ale atmosféru a nápad má. Viděl jsem ho jako kluk když to byl nový film a to ve mě zanechal hluboký dojem (bylo mi 13). Nyní se na něj občas podívám jako na takovou tu klasiku ktera nezklame.

Finty Dicka a Jane (2005)

Znám ten film už dlouho ale hodnotím ho dnes. Mám rád Jima Carreyho a jeho komedie. Tato komedie ale nebyla jen o samotných ftipech, ale i s trochu hlubším smyslem. Vzhledem k dnešní ekonomické krizi se to téma zrovna hodí. Jejich krize tam byla vykreslena velice dobře...

Výměna (2008)

Podle mého další super počin starého pana Eastwooda. Příběh mě vůbec nenudil i přes trochu utahaný konec. Neříkám však, že i samotný konec nebyl pěkný konec toho příběhu. Poenta je hold taky důležitá. Jediné co mi moc nesedělo byl chlapec co se vydával za syna v tomto filmu skvělé Angeliny (nepatří mezi mé favoritky, už mi není 20), jeho příběh skončil stejně rychle jako začal ale to je jediná malá výtka tomuto filmu. Jinak pět hvězd je jasná volba.

RocknRolla (2008)

Dobré obsazení, dobrý příběh, dobrý Ritchie prostě. Ovšem jednu hvězdu ubírám za celkově zmatečné provedení. Chvílema jsem měl pocit že už se vůbec neorientuju, pak se to zase hodilo do normálu ...... to se mě moc nelíbilo. Jinak film se 75ti %.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Příběh zajímavý, ale nijak oslňující ovšem za vizuální efekty dávám pět hvězd. Koukalo se na to velice dobře, konec to mělo velice pěkný, tedy proč nechválit.

Moje superbejvalka (2006)

Chabé komediální béčko. Neustále jsem čekal scény u kterých bych se mohl s chutí zasmát. Nepřišla žádná. Tedy trochu mě pobavil ten žralok. Ale celkově ta jedna hvězda stačí.