Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Dostal jsem přesně to, co jsem očekával,což je moc dobře, protože jsem toho očekával opravdu hodně. Rychlé tempo filmu,které vás nenechá ani na chvíli vydechnout a rozhodně se nebudete nudit,což je obrovské plus oproti jedničce. Skvělá akce, inteligentní a propracovaná zápletka.Výborný záporák v podání Jareda Harrise. Dvojice hlavních klaďasů si udržela vysoký herecký standard z jedničky, jen tentokrát se mi víc líbil můj oblíbenec Robert Downey Jr. 86%

Na vlásku (2010)

Velmi nevyvážená podívaná, ve filmu jsou scény, které sem přeskočil,ale i scény, ke kterým sem se hned vrátil a pustil si je více než jednou. Muzikálové vsuvky mi přišly otravné a písně nehezké (viděno v češtině).Zato Pascal a hlavně Maximus dávali filmu šmrnc a šťávu. Sem na vážkách *** nebo **** nakonec varianta ´´A´´. Uvidíme, třeba to časem přehodnotím,ale s prozatím nechám ***, nebylo by to vůdči ostatním animákům fér.

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Ani jednou jsem se nezasmál, ale dostkrát jsem měl co dělat, abych se nepoblil!!! 5% - za Megatrona! :)

Souboj cti (1996)

Hodně nepovedená kopie celkem slušného Krvavého sportu, naprosto zbytečný film...jedna hvězdička za Rogera Moora. 15%

Invaze žraloků (2008) (TV film) odpad!

Během první hodiny je ve filmu zabito cca 15-20 lidí, je ale zajímavé, že nikomu nechybý ani neschází, řeší se jen odkup pozemků, na tento ,,film,, jsem byl donucen koukat v tv a nestačil sem se divit, zlatý Čelisti IV: Pomsta a těm sem dal odpad, tak je jasné že zde to nebude jinak,leda že by zde přibylo ještě nižší hodnocení. 5%

S tebou mě baví svět (1982)

Já nechápu, co na téhle ,,veselohře století,, všichni vidí. Nikdy mě tento film moc nebavil, některé rádoby vtipné scény mi přijdou až trapné. Myslím,že česká kinematografie, má mnohem lepší komedie, potažmo rodinné komedie. 40%

A-Team: Poslední mise (2010)

Ať si říká kdo chce co chce. Já jsem se neskutečně bavil :) 86%