Čest a sláva (1993)

Tak tohle já můžu kdykoliv.Jason Slade je prostě masakrátor v šusťákový soupravě a nic ho nezastaví.Na konci už trhá i řetězy a musej mu jít namlátit 4 lidi najednou ale to ho stejně nezastaví.Filmík narvanej bombastickýma hláškama (Polibte mi prdel,dávám výpověď a nechci pro vás dělat) docela slušnýma bitkama i na ty poměry zajímavym příběhem o slizounovi kterej chce atomovku a vládu nad světem.Chutná jednohubka,šup sem s další

Héraklés a Samson (1963)

Už si to moc nevybavuju ale pamatuju že to byla bláznivá komedie a dokonce si tu dali přes držku Samson s Herkulem.Ke konci se tam přifařili ještě další 2 svalnatci a fackovaná pokračuje načež to rozsekne Zeus hláškou směrem k Herkulovi "Já ti nevim ale už mě nějak sereš,,

Dredd (2012)

Raid redemption přes kopírák tj. krutej bouchač se musí probojovat budovou až na poslední patro aby zpleskal hlavního zlořáda.Raid byl luxusní ale tady je hlavní geroj kterej vynese rozsudek smrti za uprdnutí mimo vyznačenej prostor.Comixovýho Dreeda žeru,Karla Urbana extrémně nežeru.Škoda tohodle provaru protože jinak je to výbornej filmeček

Město nemrtvých (2013)

Tohle už Dolph potřeboval jako sůl.Hlavní role a pořádnej vazbič co cedí mezi zuby jednu hlášku za druhou.Po Package další slušnej zářez.Kdyby bylo o pár doláčů víc,kameraman nebyl na tripu a maličko se vypiloval scénář mohla to bejt bomba.Výborná hudba,efekty na úrovni a sympatickej kydlič Max Gatling,co chtít víc.Jenom si musim trochu do Dolpha rejpnout ale ze začátku to vypadalo že už se neudrží ani na nohou.Naštěstí se v průběhu filmu dal dokupy a stihl přitom rozmašírovat stovky hlav svym tomahawkem

Smrtící nabídka (1996)

Speakman to tady slušně masakruje.Chcíly to trvá než se něco začne dít ale pak je to jízda

Bronson (2008)

Bronson je ukrutnej bourák.Pošahanej blázen co nejde pro ránu daleko.Je to moc hezky natočený,z Hardyho jde sakra respekt ale všechno se točí jenom o tom jak Bronson někoho ztříská,převezou ho do jiný věznice,zase někoho ztříská,převezou ho do blázince a takhle pořád dokola.Peterson sice nic jinýho v životě nedělal ale to je právě ta chyba.Na drsňáka Choppera to prostě nemá

Cizinec v domě (1989)

Cekal sem shit ale kdyz se na me z obrazovky zazubil Gary Busey,ohromne sem se bavil.Je to ukrutny Becko ,netece tam zadna crew a nehyri to originalitou ale Gary je proste perfektni zaporak a celou dobu sem mu fandil.Tohohle cvoka bych nechtel mit schovanyho na pude

Zásilka (2013)

Klasická střílecí fackovaná,navíc tahle je velice kvalitně obsazená. Těžkotonážní Stone Cold se sice pere pořád jako godzilla ale zbourá tady uplně všechny a každýho. Lundgren sice moc na place nepobil ale jeho germán byl nebezpečnej řízek a opět u mè boduje. Jinak je to správný béčko kde neni nouze o zajímavý bitky,hlášky i povedený přestřelky. Spokojenost

Zámek hrůzy (1999)

Hmmmm zajimavej to filmecek. Pribeh je sice stupidni ale jinak to byla solidni podivana. Hudbicka od Goldsmitha byla taky velice zdarila tak proc na ten film vsichni nadavaji? Inu bude to asi tim ze se honosi nalepkou remake

Akce nemluvně (2006)

Prekvapive kvalitni variace na tri muzi a nemluvne s tim rozdilem ze Jackie je porad neuveritelnej opicak a jeho kaskadersky kousky me nikdy neprestanou udivovat