Závěť (2007)

Kusturica me totalne odrovnal. Cerna kocka,bily kocour byl ulet ale zavet je nuklearni pecka. Dokonale absurdni komedie s famoznim hudebnim doprovodem,nezapomenutelnymi hereckymi vykony a kotatkem Marijou Petronijevic do ktery sem se stejne jako Tsane okamzite zamiloval. Nemuzu taky vynechat ultimatni bratry Krvokapice,mafianskyho bosse Baja co rad stary pipky,jeho poskoky co vypadaj jako by utekly z Jedlickarny a Jasninu maminu ucitelku Dragicu Gicu. Musel bych tady vypsat uplne vsechny kdo v tom filmu hraly protoze kazdej zene film svyma hlodama do moji top 10. Necekal sem ze ji budu tak rychle menit ale je to pro me nejlepsi komedie za poslednich 10 let

Šťastné hvězdy (1985)

Tady v tom filmu stoji za to koukat jenom na fighty ktery jsou legendarni. Zbytek je kvuly memu odporu k asijskemu druhu humora katastrofa

Delta Force 2: Kolumbijská spojka (1990)

Uz ne tak exkluzivni jako jednicka a lehce televizni look to trochu srazi dolu ale Norrisovi lekce a dokonalej narkobaron Drago to nekompromisne drzi v nadprumeru. A placejte si co chcete,jenom ja mam vzdycky pravdu :p

Underworld: Probuzení (2012) odpad!

Po otresnym prvnim dilu prisel jeste otresnejsi druhy dil. Na trojku sem nenasel odvahu se ani podivat a ted tu mame uz ctvrty kousek na kterej sem koukal jenom protoze to chtel videt bratr. Jelikoz miluju oldschoolovy vlkodlaci a upiri horory tak nemuzu dat nic jinyho nez odpad. To si snad delaj legraci aby se vlkodlaci chovaly tak jak se chovaj tady. Vzdycky platilo vlkodlak te vidi,nic z tebe nezbude ale temhle trapakum kazdej nabije drzku nebo jim utece. Kde jsou ty casy kdy specialni komando psich vojaku hlaskovalo a chcipalo jako mouchy. Kde jsou ty casy kdy emerickej vlkodlak masakroval v londyne zvirata v zoo a kydlil v kine jednoho filmovyho fandu za druhym. Dokonce i ten fraternik co si na blatech pomahal baseballovou palkou a nakonec ho zastavila az ta stribrna kulka mi docela prirostl k srdci. Pratele ty casy jsou nenavratne v prdeli a nezachrani to ani snaha Benicia del Tora. Upiri se zmenily v emodementy se zalibou v latexu a matrixu a vlkodlaci skoncily jako gumaci kterym pri skoku musi pomahat pocitac ze silicon graphic. Chapu ze mladsim rocnikum se to libi pac je to asi hrozne cool ale co takhle natocit taky neco pro pravyho hororovyho fanatika aby nemusel porad koukat na tyhle sracky

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Co o tom napsat co uz tady nepadlo? Asi nic. John Carter si pujcuje ze spousty spektaklu jako je treba Avatar nebo Star Wars a snazi se pobavit spoustou trapnych i zajimavych situaci a svete div se,ono to vubec neni spatny. Film si pekne jede a neprislo mi ze by tam nejak prevazovaly hluchy mista. Taky musim pochvalit ty Carterovi hratky s gravitaci coz neni nic originalniho ale zase porad lepsi hrdina skokan nez hrdina co se snazi chovat jako ten debentni Jack Sparow a dalsi tyhle teplousove. Nemohl sem se rozhodnout jestli dat za 3 nebo za 4 ale nakonec dam ty 4 protoze sem se prijemne pobavil a zajimalo by me jestli bude dvojka (jestli vznikne) skok zpatky nebo kuredu

Zmasakrované blinkací panenky (2006)

Tak si to vemem poporadku. Natocime par sjetych kurvicek,jednoho blba kterej si rad strka prsty do krku,pak se pekne vybleje do pulitru, nacez to ve snaze vyexovat vybleje znova figurine bez hlavy do krku a do toho na ne blije celej stab co sedi za kamerou vcele s tim filutou Luciferem Valentinem. No a mame tu pekne hlubokou story. Teda cekal sem opravdu exkluzivni prasarnu s nejakym tim sokujicim pribehem a misto toho sem dostal sice peknou sprchu blitek a na ty pomery i celkem podareny gore ale vzdyt je to uplne retardovany a nesmyslny. Az pujdu na nejakou party,tak tam vyzahnu flasu slivovice a s kamerou v ruce budu natacet jak na vsechny cakam blitky a pulka naroda me bude uctivat za ten velice prinosny snimek? Nebudu odsuzovat nikoho komu se to libilo,to je jenom jeho vec ale tento novy zanr je naprosto mimo misu a nema cenu s tim ztracet cas kdyz existuje spousta lepsich a smysluplnejsich masakru

Americké psycho (2000)

Chodici reklama Bale chodi rad do Dorsie,nosi obroucky a oblek od Valentina,potrpi si na zvlacnujici gel s omlazujici emulzi a vubec rad utraci za to nejexkluzivnejsi zbozicko co se da sehnat. JENZE co kdyz je takovej slizoun a zdanlive spokojenej zazobanec ve skutecnosti uplne vylizanej psychopat se zalibou v kanibalismu a staci mu aby kolega z worku vytahl novou vizitku s vodotiskem coz ho rozzuri do vrazdiciho besu. Verim tomu ze z tech 5ti miliard lidi existuje par magoru co by to udelaly a navic kdyz maj tvar Christiana Balea,nejde nestat se jejich obeti. Jsem nadsen a vrele doporucuji kazdymu rodicimu se psychotikovi

Piraňa 3D (2010)

Teda rikal sem si co to bude za slataninu ale Pan Aja jeste neni tak uplne zkazenej bezzubym Hollywoodem a zvlada dat do filmu dost stavicky. Velice originalni pribeh obalenej v krvavy poleve by aspiroval na shit roku kdyby to nebyla takova prdel. Chvily si musi clovek pockat nez kozy ustoupi mlynku na maso ale kdyz se to rozjede tak je to mazec. Navic triky (krome masozravych potvurek) maji svoji nepopiratelnou kvalitu a ta krev .....muck,radost se na to koukat. Pan Aja pro me zustava poslednim mohykanem v cim dal vic zahnivajicim zanru kterym se horor za poslednich 10 let stal a kdyz nebude nasledovat toho paznehta Nispela tak se od nej jeste par dobrych filmiku dockame. Byl sem spokojen

Srbský film (2010)

To je ono Milos,to je film. Tohle je opravdu film a hodne silna kavicka. Ze zacatku takovy temny porno graduje neuveritelnou davkou ultranasili a balancuje na hrane snuffu az ke kulervoucimu zaveru. Ano je fakt ze nektery sceny si mohl ten srbskej reznik nechat (znasilneny mimino) ale ten pribeh a ta atmosfera deklasuje 8MM a jemu podobny na pohadku pro predskolaky. Hlavni hrdina prodal dusi dablovi (reziser Wukmir) a projde si neskutecnym peklem ktery bych nepral nikomu zazit. Vysmazenej konskou viagrou klati cokoliv co mu Wukmir naserviruje a pritom mava macetou jak na jatkach. Nebudu si tu hrat na drsnone ale existuje spousta filmu ktery jsou o neco nechutnejsi a kdo se nebude moc zaobirat (i kdyz to bude docela orisek) toliko prehnanou syrovosti a brutalitou dostane vybornej thriler s devastujici atmosferou. Pod 5 hvezd nemuzu jit

Green Lantern (2011)

Hrdinove z DC Comics se mi vzdycky libily vic nez ty od Marvelu a i tenhle film se mi libil vic nez romantickej spiderman,stupidni Hulk nebo prehravajici Thor. Mam sice alergii na Reynoldse ale zrovna tady mi vubec nevadil a role green lanterna mu sedla na telo. Triky skvely,hlavni padouch je taky zajimavej badass a ten kouzelnej prsten co ukradly z Arabely bych taky chtel