REC (2007) odpad!

Cože?Zombíci co řvou až když jsou v záběru kamery?No to si snad dělaj prdel

Mi nismo anđeli 2 (2005)

"Fik fik,je tu kurevník".Tohle je masakr.Jinak se to popsat nedá,to se musí vidět.Čika Nikola se snaží ochránit svojí dcérku před bandou nadržených zombííí striptérů a tak chodí na psychoterapie ke zhulenýmu pedofilnímu cvokařovi.Do toho všeho drží opratě nad Nikolovym jednáním naprosto famózní satanáš (Todorovič) s teploušskym andělem a náš hrdina se plácá z jednoho problému do druhýho.Peckovní Srbská komedie

Jednorozený (1990)

Stylizace filmu je naprosto fantasticka. Kdybych byl reziser hororu urcite bych se alespon trochu inspiroval u tohodle snimku protoze to vypada opravdu depresivne a spinave. Hodilo by se nejaky surrealisticky zrychlovani ale to uz bych asi chtel moc. Lehce sem nepobiral pribeh i kdyz uz sem dopredu vedel o cem to je ale mozna to bylo tim ze nektery zabery byly az neskutecne natahovany a chvilema sem myslel ze budu pretacet. Proto nedam plnej pocet. Kazdopadne kdo ma chut se podivat na kvalitne vypadajici horurek kterej mozna nepochopi,begotten je jasna volba

Zombieland (2009)

Ze zacatku super,nemam zadny vyhrady. Kdyz se objevil Harrleson kvalita jeste stoupla. Bohuzel po par minutach se zjevili dve absolutne nesympaticky cubky a celej film sel rovnou do hajzlu

Ruka zabiják (1999)

Prumernej horurek kterej neohromi ale ani neurazi

Smrtelná kořist (1987)

Do hajzlu,chtej me zabit!!! Uz prvni veta ve filmu nakopava tenhle ultimatni akcni majstrstyk. Chlapci ze supertajny vojensky zakladny unasej lidi aby je mohly pro pobaveni postrelit,pobodat a pomucit,jenze tentokrat si vybraly drsnaka ze vsech nejdrsnejsiho a tak po povinne scene v zajeti tenhle geroj veme roha a uz to svisti jak na horsky draze. Vojaci padaji po stovkach,naboju v zasobniku rapidne pribyva, Hrdina obcas schyta nejakou tu facku nacez to vraci umlacenim useknutou rukou a zvlaste v me oblibene scene kdy uzemni sluchatkem zlou tvrdacku a pri procedeni pamatne hlasky, ,Ty svine'' do ni vypali 9 ran ze 6ti raneho revolveru tak to je teprv ta prava zabava. Zaverem jen dodam ze vsem tem kterym sem film doporucil z nej byly nadseni a proto mi hlava nebere kdyz vidim tolik odpadu

Neporazitelný (1993)

Slabota. Griffithovi to slusne kope a polechta na cenichu nejednoho slavnyho herce ale ten film je takovej nemastnej,neslanej

Sucker Punch (2011)

Libila se mi vizualni stranka a kvalitni prace s kamerou. Jenze to ostatni je pekna bida

Neúplatní (1987)

Scarface je drsnější ale neúplatní jsou taky totální pecka

Lidská stonožka 2 (2011)

Exkluzivni fekalni masakr. Tlustinkovi co si honi nad lidskou stonozkou 1 mirne rupne v bedne a jelikoz je to jeste vetsi psychotik nez nacista z jednicky,usmysli si ze si jednu takovou stonozku taky poridi. Tim padem to odskace kazdej kdo se tomuhle na prvni pohled tupemu a uslapnutemu tlustochovi priplete pod pajsr. Cumel sem jak pero z gauce,protoze tenhle antihrdina nevalneho vzhledu strci do kapsy vsechny ty brutalni magory co sokovaly svet svymy zlociny. Sem rad ze i v dnesni dobe chorobnych vyplodu z rad Marcuse Nispela a jemu podobnych se najde poradnej maniak co natoci takovej ulet. Spravne davkovana porce sracek,krve a humusu