Souboj bijáků (2013) (pořad) odpad!

Z Lundgrenova výrazu jde lehce odtušit jak moc ho tohle tajtrlíkování baví.Na promo fotkách v kostýmu Terminátora vypadal prďácky ale ta soutěž je tragická trapárna.

Po stopách duchů (2008) (pořad) odpad!

Tomuhle jako někdo fakt věří?Tento pořad je vrcholem trapnosti.

Slow Torture Puke Chamber (2010) odpad!

Fuj to byl ale humrus.Blitky a zase pochcaná kamera.To neni horor ale klacek pod nohy.Gore bylo tentokrát hodně našlapaný a mělo to něco do sebe ale ta sprcha blitek to pohřbila.

Predator Dark Ages (2015) odpad!

Ten predátor byl dobře udělanej ale ty rytíři?Originalita za každou cenu.Měl sem problém už s pirátama v Rodriguezově verzi scénáře ke třetímu dílu a zaplať pánbůh že tohle je jenom fan film.Chlapy měli k dispozici lepší potvoru než Sandy Colora a takhle to prokoučovali.Přitom stačilo navlíknout pár frajerů z místního gymu do maskáčů,nechat je pobíhat s airsofťáckýma kvérama po lese a konečně tak natočit příběh Jimma Hoppera a jeho party bouchačů se kterýma to nedopadlo zrovna nejlíp.Palec nahoru za tu odvahu natočit to ale ten film mi přišel vyloženě trapnej

Total Recall (2012) odpad!

Hmmm docela kvalitní záběry na řiťku Kate Beckingsaleový.Pak další krásnej záběr na řiťku Beskingsaleový když se zvedá ze země.Ou Beckingsaleová dává sexy úder otevřenou dlaní.Aha to je remake jednoho z nejlepších scifíček?Že si Wiseman zahrál xbox a do toho nechá svojí starou kroutit prdelkou ze všech možných úhlů tak se z toho máme podělat?ODPAD

Nightstalker (2002) odpad!

Kdyby si skutečnej RR počínal tak jako v tomhle filmu,byl by chycenej hned po první vraždě.Jinak to má docela solidní hudbičku k navození atmosféry ale k čemu to je když jí kurvý neskutečně trapnej titulní vrahoun se svojí jedinou dokola se opakující a posléze už na nervy lezoucí větou "Miluješ Satana?".Čekal sem aspoň průmer ale je to spíš průjem.

Muž z oceli (2013) odpad!

Tak tohle je svatokrádež.Triky úžasný ale takhle domrdanýho Supermana. NIKDY.Votpad

William a Kate (2011) (TV film) odpad!

Na cokoliv ten kluk sáhne se promění ve zlato.Ale no tak.Tohle vlezprdelkovství se mi příčí sledovat

Útok na Bílý dům (2013) odpad!

Ani vtipnej,ani akční.Jako by sto mega padlo na Emmerichovu chlastačku a zbylích padesát spolknul Tatum s Foxxem.Velkej Chaning je absolutní Anti McLane a Foxxův prezident vypadl z nějakýho klipu od 50 Centa.Na Emmericha bych čekal výbuchy gigantických rozměrů aleCapitol z kterýho se jenom vysypou okna a pár záběrů ze hry Jungle Strike me ani trochu nepřesvědčili.No a holčička co mává vlaječkou před stíhačkama to definitivně potopily do žumpy.S timhle filmem si Butlerův Olympus vytírá řiťák na plný čáře

Lesní duch (2013) odpad!

Hanba ti Raimi!!!Jak mohl člověk kterýho sem si po léta vážil jako největšího hororovýho mástra,dopustit aby vznikla tak neuvěřitelně tupá a sračková žumpa.Film má přesto naprosto úchvatnej look.Ten les a mlha,špína všude okolo.Jako by se zastavil čas a Ash zrovna odcestoval přes démonův anál do minulosti aby tam mohl páchat výtržnost.Jenže do chaty po něm natancujou tak nesympatický košťata až se mi chce brečet.Nazačátku shodí nějakou dementní pizdu do sklepa a ona jenom kulí oči,občas někoho zblije od hlavy k patě a tak je to dokud se všichni neodporoučej do země oz.No a od půlky to jenom střídavě vykrádá první a druhej díl s tunou vynalézavýho ale trestuhodně zbytečnýho gore.Tak nemá vypadat návrat legendy.Kam se poděla ta morbidně komická atmosféra jedničky,psychopatickej hláškař nebo absolutní (a velice halucinogení) moc zla ze dvojky.Darmo mluvit.Myslel sem že nejhorší horor všech dob je remake pátku třináctého ale tenhle hnůj ho zadupe do země.Ještě nikdy mi u filmu takhle neskřípaly zuby jako tady u toho.