Tekken (2010) odpad!

A jeste jednou ODPAD!!!

Boeing 747 v ohrožení (1996) odpad!

Tohle byl prostě podvod na fanoušky.Víc se o tom nebudu vyjadřovat

Výbuch (1997) odpad!

Totální sračka.Koukal sem na to jenom kvůli Andrew Divoffovi ale ani ten mě nedokázal udržet do konce filmu

Komando totálního nasazení (1997) odpad!

Tohle je snad nejhorší film co sem kdy viděl.Kameraman musel mít kratší nohu nebo co,protože skoro všechny záběry jsou točeny šikmo a nebo se klepou jak kdyby kamera ležela na tatramatce.Kdo to překousne a vydrží do půlky,čeká ho nejtrapnější souboj v historii kinematografie.Bitka v hospodě je fakt síla.Scénář tady neexistuje,říkal bych tomu spíš improvizace za pochodu,no a herci?HA HA HA HA HA HA HA.Snad jenom ten Richard Lynch se mi líbil

Pátek třináctého (2009) odpad!

Zrudnost,trapnost,dementni stupidnost.Nejotresnejsi zazitek z kina za poslednich 5 let.Muj milacek Jason si podal ruku z hrobarem Nispelem a ac mi to trha srdce na tehle ceste uz dal pujde bohuzel beze me.Dalsi dil friday 13 ignoruju

Doom (2005) odpad!

Tahle odpornost má s hrou společný jenom necelých 5 minut FPS akce.Tím veškerá podobnost končí.Chápu že vymyslet příběh podle hry z vlastních očí je celkem nadlidskej úkol ale bohužel sáhly po tom nejtrapnějším námětu.Jakej chromozom 24?Co to komando nesympatických dementů co se jmenujou kozel,ničitel,prcek nebo serža?DOOM byl vždycky o peklu a o masakru brokovnicí,rotačákem nebo motorovkou a nic z toho tady prostě neni.Atmosféra totálně zprasená,triky celkem ucházející,Herci velice špatně vybraný a toho radoby režiséra Bartkowiaka bych okamžitě nakopnul do prdele za to co s Doomem provedl.Jediný co můžu pochválit byla možnost hlasovat na netu o podobě BFGčka.