Atlet roku 2018 (2018) (pořad)

Monika rodí, Háma to zvládl. Potěšila úvodní píseň atletek a sympatický byl i výběr účinkujících Lenny, Kristína, Mirai, Anna K., Olga Lounová. Nikola Ogrodníková zaslouženě první.

Paní vrátná (1969)

Pedagogické vedení: František Filip.

Zmizelá Šumava (2013) (pořad)

Jezerní slať - kdo tam nebyl nikdy nepochopí jaká Šumava opravdu je. Nejvíce mě zaujaly díly o Josefu Klostermannovi - Ranklu Seppovi a o celé Horské Kvildě.

ZOH Salt Lake City 2002 (2002) (TV film)

Olympiáda spjátá se jménem Aleše Valenty. Tento šumperský rodák a muž jednoho skoku dokázal neuvěřitelně využít svoji popularitu a v nedalekých Štítech ze zchátrajícího koupaliště vybudoval lyžařský acrobat park. Nevím jak to tam vypadá teď, ale jednu dobu to tam docela frčelo. http://www.acrobatpark.com/

Atlet roku 2017 (2017) (pořad)

O tom, že si první tři místa rozeberou oštěpaři nebylo pochyb. Překvapil sympaťák Helcelet a potěšila závěrečná píseň Báry a Kuby Vadlejcha. Velmi vydařený večer, bylo vidět, že i sami atleti si to užívají, výběr hudebních hostů tentokrát výborný tak proč ne 5*

Toto je moje poslední cigareta (1972) (TV film)

Jedno z témat bakalářských povídek. Povídky Oříšek, Krabička a Otíček jsou tu uvedeny i samostatně.

Nejhezčí příbeh z našeho JZD (1979) (TV film)

Jedno z témat bakalářských povídek. Povídky Dohola, Švýcar a Koně jsou tu uvedeny i samostatně.

Detektivem proti své vůli (1979) (TV film)

Jedno z témat bakalářských povídek. Povídky Kaliba, Spodky a Zavazadlo jsou tu uvedeny i samostatně.