Top Gear (1978) (pořad)

Některý díly jsou geniální (zvlášť když dělají nějaké úkoly, nebo speciály) a některé jsou trochu horší (celebrity, představení nových aut apod.) Ale to se samozřejmě nedá brát jako zápor, protože je to přece jenom dokument o autech. Myslím, že lepší show o autech neexistuje, je to prostě vtipný a zajímavý. Zvlášť ten díl ve Vietnamu :D

Transformers 3 (2011)

Jedinej díl, kterej sem byl schopnej dokoukat s jistým dobrým pocitem, že sem jenom neztrácel čas. Ale do kina bych na to nešel.

Tropická bouře (2008)

Jedna hvězdička za Bena Stillera, druhá za Jacka Blacka a třetí za originální nápad, Jinak mě bohužel film jako celek moc nezaujal. Doporučuju, ale jen pro akční fandy se smyslem pro humor.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série je skvělá, ale dalšími sériemi je to béčkovější a béčkovější. Ale pořád dobrá zábava s cliffhangerama, kvůli kterým si prostě musíte pustit další díl.

Úžasňákovi 2 (2018)

Příběh je ve svém jádru identický s prvním dílem, což je ohromná škoda po takovém dlouhém čekání. Film je jinak velmi záživný, ale nemohl jsem se zbavit dojmu, že vznikl jenom kvůli momentální šílenosti po filmech o superhrdinech. Proto taky recyklovaný příběh v novém kabátě.

Velká ryba (2003)

Závěr byl celkem emotivní, jinak film jako celek byl nic moc. Zdálo se mi, že to mělo příliš málo historek z Edwardova mládí, hlavně proto, že jednu věc natahovali na strašně dlouho. Konec byl na nic, v podstatě se tam nic nevysvětlilo. Edward mi připadal strašně naivní, a proto sem se ani s hlavní postavou nezžil, spíš mi bylo líto jeho syna, že musel s takovým pakem vyrůstat. Škoda, vypadalo to fakt dobře.