Batman (1989)

Christian Bale je jako Batman charizmatičtější, ale jinak super. Tenhle Batman se vůbec nedá srovnávat s Batmanem od Nolana. Jeho film je spíš drama, zato tohle je typická komiksovka. Ale oba dva filmy jsou super.

Benga v záloze (2010)

Je to sračka. To můžu říct o tomhle filmu. Z výborných herců jako např. Samuel L. Jackson a s dobrým nápadem, šlo podle mě vyždímat mnohem víc zábavy. Bohužel to se nepovedlo a film spadl do hlubin průměru.

Black Panther (2018)

Naprosto průměrná Marvelovka, která jede v zajetých kolejích ostatních průměrných Marvelovek. Po výborném třetím Thorovi bylo tohle velké zklamání. Film se navíc velmi očividně snaží být "for blacks only" od soundtracku, obsazení až po finální moudro o otroctví od hlavního záporáka. To se nemusí brát jako zápor, ale podle mého to bylo až příliš do očí bijící a navozuje to pocit, že film vznikl jen proto, aby lidi z Disney nahnali afroameričany do kina.

Captain America: První Avenger (2011)

Na můj styl až přespříliš americké (ano, vím, že je to i v názvu) Podobných filmů už sem viděl mnoho, a proto sem si už mohl hrát na věštce a předpovídat, co se stane v další scéně. K tomu všemu sem si musel přičíst, že Kapitán Emérika je můj nejméně oblíbený Avenger a vyšly mi pouhé dvě hvězdy. Film sem dokoukal jen kvůli právě v kině vycházejících Avengerech, od kterých čekám daleko víc.

Cesta (2009)

Na film sem byl dost natěšenej, ale pak sem dostal jen 107 minut záběrů, jak chlap s malým klukem někam jdou, pak někde přespí, pobrečí si a pak zase jdou a furt dokola. Občas se tam najdou silnější momenty, ale je to naprostý minimum (z hlavy si vybavím tak tři). Je to škoda, řekl bych, že by z toho šlo vymáčknout víc.

Comeback (2008) (seriál)

Kdyby to byl americký seriál, tak na něj plivnu a už se za ním ani neohlídnu. Ale protože to pochází z české (z respektive NOVÁCKÉ produkce) tak je to asi ten nejlepší seriál co kdy vysílali. Možná, že je to taky kvůli tomu, že jsem už přežranej seriálů z jů-es-ej

Ďábel (2010)

Dobrej horor, se skvělou atmosférou, ale s průměrnou originalitou. Na jedno shlédnutí je to celkem kvalitní horor.

Ďábel od vedle (2019) (seriál)

Možná bych ubral jeden díl, ke konci to dost natahovali. Jinak výborný.

Dantovské peklo (2010)

Jako fanoušek her (GEEK ALERT), jsem tento film rozhodně nemohl přehlédnout. Ta řežba a masakr byli sice ve hře stejně, ale hra mě bavila víc. Tohle se podle mě prostě na film nehodí. Ale i tak jsem si to užil.