Rudý kapitán (2016)

Nerozumiem hodnoteniam za 1-2*. Priznávam, že kto nečítal knihu, mohol sa v deji strácať. V každom prípade ale ide o výborne natočený film so skvelým scenárom a dobre vybranými hercami. Stuhr naozaj nemal ďaleko od Krauza ako som si ho pri čítaní predstavoval. Verím, že to nie je posledná Dánovka tejto zostavy. 4,5*

Deadpool (2016)

Veľmi zábavné. Nečakal som prepracovaný príbeh ani postavy, ale akciu a vtipné hlášky. To som dostal. 4,5*

Mafiáni (1990)

Očakávania boli, aj vďaka obsadeniu, vysoké, no akosi sa nenaplnili. Joe Pesci je pán herece, Robert De Niro detto, ale ak opomeniem ako dobre to je natočené, príde mi to taký slušný nadpriemer.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nie som žiadny skalný fanúšik Star Wars, no predchádzajúce časti sa mi páčili. Toto však bola jedným slovom nuda. Tie dve a pol* sú za Daisy Ridley a hlavne všetky staré tváre, ktoré sa vrátili na plátno. Bohužiaľ, toto mne na dobrý film nestačí. 2,5*

Tintinova dobrodružství (2011)

Animácia DOKONALÁ, úžasný zážitok. Asi nie som celkom cieľová skupina a aj preto pre mňa príbeh už až taký zázračný nebol. Na 3,5* to ale bez problémov je, teším sa na pokračovanie.

Dokonalý šéf (2015)

Podobná téma ako The Hundred-Foot Journey, avšak v každom ohľade podstatne horší film. Na trati k tomu, čo už od začiatku vieme, že sa stane, niet akejkoľvek zápletky, ktorá by stála za spomenutie a tak jedným z najpozitívnejších momentov bola chvíľková prítomnosť A. Vikander.

Spectre (2015)

Bohužiaľ, priemerný a pridlhý film, ktorý z Bondovho kúzla mnoho nepobral. A exkluzívne obsadenie to nahradiť nedokázalo.

Narcos (2015) (seriál)

Skvelé, no napriek tomu verím, že si tvorcovia nechali niečo v zálohe, čo rozbalia v ďalšej sérii. 4,5*

Někdo to rád horké (1959)

Ústredná trojica je naozaj skvelá. Nasprostastá Marilyn a jej "parťáčky"dokážu poriadne pobaviť. 4,5*

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Obávam sa, že toto sa nedá prekonať. Aké emócie asi museli mať pri zhliadnutí tí, ktorí sú tu zobrazení...