Duna (2021)

sklamanie EDIT: dal som tomu druhú šancu a pozrel som si to znova, no napriek tomu ma to ani po druhý krát nijak neoslovilo. Hodnotenie nemením, lepšie dve hviezdičky, viac nie.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Opat nalozeny kasovy trhak. Fanusik pozrie a oceni, a prdosi co tu davaju negativne hodnotenia, hrajuc sa pritom v komentaroch na velkych filmovych kritikov, pouzivajuc pritom odbornu terminologiu, ktori hodinu googlovali, len aby posobili doveryhodne, nad tymi sa len pousmiat :)

Matrix Revolutions (2003)

Jednoznačne, ale určite jednoznačne NAJLEPŠÍ film všetkých čias. Absolútne skvostný Keanu Reeves, brilantný Laurence Fishbourne a famózna Carrie-Anne Moss. Samozrejme aj ostatný herci v Matrixe skutočne sadli na rolu, ktorú hrajú. Film skutočne bez chýb a s absolútne geniálnym dejom, ktorý vo mne už navždy zanechal kúsok zo seba. Ťažko sa hľadajú tie správne slová na to, aby som tento film ohodnotil presne tak, ako si to zaslúži. No ak by tu bola možnosť dať 6 hviezdičiek, tak by som ich dal iba tomuto filmu. Bratom Wachowskim zostanem za tento film už navždy vďačný. Matrix nerozdeľujem na 3 dieli, matrix je jeden film rozdelený na 3 časti a preto tento komentár bude aj pri ostatných dieloch.

Matrix Reloaded (2003)

Matrix (1999)