Kamarádova holka (2008)

Hrozne sľubný úvod filmu. Lenže, každý asi vie, čo bude nasledovať, akým smerom sa to bude vyvíjať, ako to dopadne. Horšie je, že aj fóry postupne opadajú. Scény zo začiatku, kde Tank ukazuje Dustinovi, ako zbaliť holku a ako má vyzerať dobré rande, sú super.

VALL-I (2008)

Výborný animák. Keď tak spätne rozmýšľam, ono to nie je klasický animovaný film pre deti, pochopia ho najmä dospelí. Samozrejme, aj deti si nájdu to svoje, ale emócie, tie v tomto prípade dokonale fungujú najmä pre starších. Jedna z najkrajších romancí v animovanom filme.

Jarní úklid s.r.o. (2008) odpad!

Nuda na entú, ktorú nezachraňuje ani nezávisláčka Emily Blunt.

Milionář z chatrče (2008)

Veľmi dobrý a pútavý film. Koho by napadlo natočiť film na motív súťaže Milionár? Nebyť prešľapov (pre mňa dosť veľkých), ako napr. prestávka po položení jednej z posledných otázok, bolo by to na jasných 5.

Navždy spolu (2012)

Takto: nebolo to hrozné, ale postupne, ako išiel film, to skĺzalo do stokrát videných a otrepaných vecí. Škoda, dalo sa z toho vyžmýkať oveľa viac. Lepšie 2*

Čarodějky (1998) (seriál)

Čarodejky sú pekné a celkom sympatické, ale to okolo, jedna bieda, triky, príbehy, nič, čo by očarilo. Zato manželka si prišla na svoje.

Biliárový král (1961)

Hrozne pomalé tempo rozprávania bolo tentoraz pre mňa skôr negatívom. Film naberá grády len pri zápasoch, najmä odveta s Fat Minnesota je dobrá. Navyše romantická línia sterilná ako naše spoluobčanky na východe. Asi to bude nepríťažlivou a asexuálnou hlavnou hrdinkou.

Protiklady se přitahují (2008) odpad!

Kde začať? Príbeh stokrát videný, herci slabučkí, žiadne silné momenty, stokrát omieľané veci dokola, plno trápností, nuda nad nudu. Takto proste nie, ďakujem.