anti.rybka

člověk

2 body

1 2 3 následující >>
    • 27.3.2017  00:13

Jen v Americe hrdinná skupinka vojáků jde ve válečné zóně zachránit vojína, aby matka nepřišla o posledního syna. A Hitler? Ten počká. Konec konců od toho tam jsou Rusové. Filmu se musí uznat propracovaná hudba, kostýmy, masky, líčení, nasvícení, herci... prostě všechno, co má dobrý film mít, ale ten příběh je tak uhozený, že to moje malá hlavička pořád nepobírá. Prostě fantasy hadr...

• 4.3.2017  21:27
    24. Český lev (TV pořad) (2017)

Přesný název tohoto pořadu je "reklama na Masaryka". Jen důkaz toho, že není dobré chodit na filmy podle ocenění. A nemá cenu se za oceněním skleněné sošky hnát. Rozhodující jsou stejně diváci. Co se musí ocenit je Adela Banášová, skvělá moderátorka, která chvílema vypadala, že je stejně jako lidé u obrazovek znechucena tou reklamou na film, který se chystá do kin právě nyní a samozřejmě kulisy a klavírní doprovod Ondřejů.

• 20.11.2016  21:25

Potenciál velký, ale využito tak 5 % z něj. Jediný kdo 100% splnil úlohu byl Petr Čížek coby sympatický tanečník, který ve filmu figuruje pouze jako nemluvící taneční role, kterou úspěšně splnil. Od ostatních se očekávalo víc, ale víc se nedostalo. Holt po 89 máme pořád problém natočit dobrý muzikál.

• 11.4.2016  23:08

Autoři se snaží vzít diváka představit si ho jako žínku a mačkat z něho neúprosně potoky slz. Ovšem tak neskutečně přehnaným způsobem, že pro mě se film stal zážitkem plným osobního utrpení. Cameron Diaz, která celou dobu lpí na tom, aby nebyla neupravená (pominu - li její naoko plešatost v minutovém záběru) tak poztrácí dojem psychicky vykolejené matky z blížící se ztráty své dcery. Nesmyslně volená hudba ve filmu, kdy v naprosto banální scéně, hraje smutná píseň od Grega Laswella. O finanční situaci rodiny asi raději pomlčet. Matka nepracuje otec je "pouhým" hasičem a přesto jsou schopni uživit tři děti a zajistit skvělou péči nemocné dceři. Každá následující scéna je již předvídatelná, takže konec filmu už nikoho nepřekvapí, možná jen tím, že opravdu film skončil. Bohužel pro mě jednoznačně zklamání. "Opravdovost" jsem nepocítila ani v jedné scéně. Škoda.

• 26.8.2015  23:33
    Scream (TV seriál) (2015)

Bohužel tohle není Vřískot. Tohle je seriál od MTV z malé části podobný filmové klasice. Dokonce se v 7. díle objevuje prvek i z hororové série SAW. Bohužel pro mě je to zklamání. Ale koukat se na to dá. Jen si k tomu člověk musí představit jiný název a nespojovat si to vůbec s kultovním Vřískotem.

• 2.8.2013  17:36

Dobrý téma, ale já té Angeline prostě nevěřím. Nevěřím ji charitu a nevěřím ji ani její herecké výkony. Bohužel jinak by tento film byl určitě dost dobrá oddechovka.

• 9.7.2013  23:32

Velice mě to zklamalo... Celý film zachraňoval jen Johnny Depp se svými (už možná i ohranými) grimasy. Bylo to dost přeplácaný, autoři se nejspíš snažili narvat do filmu co nejvíc, bohužel filmu to jen a jen uškodilo. Zbytečně jsem za tento film vyhodila v kině 170 kč.

• 8.1.2019  12:54
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Pohádka se opravdu nepovedla a výrok pana režiséra Zelenky byl hodně přes čáru, díky čemuž všem divákům ukázal, co si o nich myslí. Pro mě velké zklamání, ale nikdo není dokonalý. Herecký výkon hlavních představitelů byl špatný. Mladý Šafařík by místo reakcí na sociálních sítí měl více času trávit studiem herectví a v klidu přijmout fakt, že se mu výkon v pohádce nepovedl (ne každý herec se stane dobrým hned - ale snížit se na úroveň těch, kteří ho osočovali?). V případě Kadeřávkové jsem víc skeptická, jelikož jsem ji dobře hrát ještě neviděla a pochybuji o jejím talentu. Pohádka měla nesmyslné poselství - trestat na základě udání všechny. Pro děti jaksi nevýchovné. Dávám jednu hvězdičku, i když ani nevím proč.

• 14.6.2018  09:34
    Smrtihlav (2017)

Tohle se vážně nepovedlo. Film, který chce mapovat skutečné události se neustále plete... Vzhledem k nepřesnostem, které film provází se divím, že kluci útok na kostel nepřežili. Opravdu mě film hodně zklamal, takové boty bych čekala od Američanů, kteří mají celkově zkreslenou představu o minulé době, ale Evropané? A to ani nemluvím o tom, že se tvůrci nesnažili najít podobně vypadající typy do hlavních rolí. Suma sumárum jedna hvězda za to, že to muselo stát hodně peněz.

• 9.5.2018  09:12

Jedna hvězda nejspíš za Vávru, který mě celkem mile překvapil, nebo možná také proto, že odpad dávám jen výjimečně. Tak či onak film mě dost zklamal. Byl nudný, nezáživný a k tomu všemu se dost vzdaloval skutečnosti, která ve finále byla záživnější než snímek České televize. Číst o Joskovi na wikipedii bylo prostě lepší, že koukat na film a to asi není úplně dobře.

• 23.12.2017  16:47
    Red Nose Day Actually (TV film) (2017)

Až se jednou bude učit o filmové vlně zhruba od roku 2016, doufám, že nebude trvat dlouho, bude to vlna plná "remaků" a dvojek úspěšných filmů. V obou případech je to téměř vždy (omlouvám se za výraz) průser. A výjimkou není ani toto krátké pokračování Lásky nebeské. Přijde mi jako by ve filmovém světě došli nápady a vše se pořád točí do kola a člověku se to začíná zajídat. Asi je potřeba doufat, že "fantazie je všude kolem nás" a že přijde nová filmová vlna a hlavně filmový konzumenti, kteří to opět vrátí do správných kolejí.

• 27.3.2017  00:10
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Někdo si řekl ,,Hmm natočíme seriál, který se bude podobat Grey´s Anatomy. Hodně krve, drsné postavy doktorů, ale i doktoři, kteří jsou labilnější. Hudba, která bude perfektně pasovat do dané scény a scénář, který bude nadupaný moudry a odbornými lékařskými termíny". Jenže na to přišel další a ten řekl ,,Jasný žádný problém. Natočí to Jenda, to je vnuk toho souseda, co mu loni umřela babička, ten lékařské prostředí dobře zná, i když ještě nic pořádného nenatočil, financovat to budu já, jelikož jsem něco málo ušetřil a hrát, hrát tam budou všichni, co to na první dobrou nedají". A tak vznikl Modrý kód. Upřímně, naivně jsem od toho očekávala víc. Chci - li se připodobnit filmovému umu, nemůžu točit takovým, nebojím se říct až nechutným způsobem. Jedna hvězda za to, že maskérům vyplýtvali barvičky.

• 29.1.2017  20:58
    Bohéma (TV seriál) (2017)

Proč se snaží tvůrci tvrdit, že se jedná o skutečnou minulost a jako hlavní postavu zvolí vymyšlenou a nesympatickou "herečku". Postrádá to pak jakoukoliv věrohodnost. Takže se jedná o fiktivní seriál z prostřední filmových ateliérů za protektorátu. Pro mě dost velké zklamání.

• 24.1.2017  18:15
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Takhle to dopadá, když někdo natáčí z prostřední policie bez dohledu odborníků. Nejde o to, že to vysílají na Nově, ale ta neznalost je cítit v každé scéně. O hereckých výkonech raději pomlčet. Záběry na Prahu jsou zajímavé, když je jich ale víc jak samotného děje je to už jen nechutné vycpávání scén.

• 15.1.2017  20:21
    Inferno (2016)

Tomuhle se říká "průšvih". Jak můžou autoři filmu tvrdit, že vychází z předlohy knihy Dana Browna. Jediné co je podle předlohy jsou jména postav. Ani jako film se to nepovedlo.

• 29.9.2016  20:41

Tomu se říká vyhnout se nepříjemným tématům. Filip Renč opět zaplakal nad socialismem a jinak nic. Lepší název pro film by byl Lída Baarová v milostném trojúhelníku. To nebylo o jejím životě, ale o tom s kým a kde spala před protektorátem. Poté celou dekádu jejího "údajného donášení na ostatní hvězdy" za protektorátu přeskočíme a na závěr ukážeme jak jí jen za pletky před válkou odsoudí. Co se týče technického provedení filmu tak to už raději úplně pomlčet. Bohužel nepovedlo se na tomhle filmu nic.

• 3.6.2014  01:37

Za všechno mluví to nesmyslné chování vlků. Pak už je pro mě celý film odpad, což po dokoukání mohu potvrdit.

• 11.2.2014  00:45
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Nebyl by to tak děsné, kdyby si NOVA přizvala nějaké znalce... zase stejně jako v Ordinaci je nesmyslné chování nemocnice a doktorů, tak to samé je i zde. Proto nemůžu dát jinak jak jednu hvězdu, jelikož oproti právě běžícímu seriálu na ČT 1 Případy 1. oddělení, je toto opravdu slabota.

• 12.1.2014  23:07
    2012 (2009)

Dlouho jsem se u filmu takhle nezasmála a milovníci tohoto snímku mi musí odpustit za ten odpad, který mu dávám, ale dle mého názoru si nic moc jiného nezaslouží. Autoři očividně neměli na základní škole fyziku.

• 20.11.2013  00:18
    Carrie (2013)

Tak ještě že jsem na to nešla do kina a viděla to u známé v PC. Byla by to totiž škoda peněz. Naprosto nepovedené zpracování tak kvalitního námětu. Čekala jsem o 100% víc. Moje jediná hvězda je pro pana Kinga, kterému se snad tento pokus Kimberly nemohl líbit. Paní režisérka by se měla držet filmů jako Kluci nepláčou a do prvků hororů se nemíchat.

• 11.11.2012  17:37
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

To se mi jen zdá, nebo dnešní dětský herci neumí hrát? A tady je to dost vidět. Jednu hvězdu to má pouze za Ondru B.. No a to mi řekněte jak mohou tvrdit, že se jedná o Hradecký Gympl a natáčet to v Pardubicích. Když si vzpomenu jak se tyto dvě města nemusí, příjde mi to od Novy dost trapné!!!

• 29.8.2012  21:22
    Trapasy (TV seriál) (2007)

Kdyby tam tak trapně nehrál Mádl možná bych ještě jednu hvězdu přihodila, jelikož jsou tam občas vtipné příběhy.

• 19.9.2019  13:13
    Jak nás vidí svět (TV pořad) (2017)

Za mě nesmyslný pořad, který nic nereflektuje. A už vůbec nereflektuje to, jak nás vidí cizinci. Nápad to není špatný, ale výsledek je za mě opravdu špatný. Bohužel nemůžu dobře hodnotit.

• 21.1.2017  20:39
    Decibely lásky (2016)

Jak něco takového může vzniknout? J. Soukup moc dobře věděl proč odmítnout točit třetí díl Discopříběhu. Tohle byl "průser". Před revoluční díly taky nebyly zrovna to nejlepší, co česká kinematografie nabízela, ale Decibely lásky jsou fiasko. Holt Michal David asi nutně potřeboval peníze, tak s pomocí Halíka natočil tenhle blábol, který postrádá nadhled, alespoň trochu smysluplný dialogy a dobrou hudbu. O choreografii se raději ani nezmiňovat, vypadalo to, jak pár puberťáků na "Piškotéce". Odpad! většinou nedávám, ale tady se tomu neubráním a jeden do sbírky filmu přidávám.

• 2.8.2013  23:00
    Poslední výkřik (2012)

To už fakt nevíme co do TV dávat... Jak to dneska můžou vysílat na Barrandově?

• 2.8.2013  17:47
    Ulice (TV seriál) (2005)

Proč? Nekonečný seriál? Proč? Jaké téma chtějí v nekonečném seriálu vymyslet, aby vás aspoň trochu po třístém díle šokovalo. To prostě nelze a proto nedám ani jednu hvězdu.

• 29.8.2012  21:25
    Přemluv bábu (2010)

Pokaždý, když zaslechnu název tohoto filmu chce se mi zvracet. Neuvěřitelné, že tohle vůbec mohl někdo vymyslet.

• 10.11.2013  21:28
    České století (TV seriál) (2013)

Těžko soudit po shlédnutí třech dílů, ale zatím nehodnotím kladně. Nuda, nuda a zase nuda. Nebo také dialogy o ničem, dialogy o ničem a zase dialogy o ničem. Asi jsem od toho čekala víc, ale co se dá dělat. U Kulky pro H. jsem čekala nějakou akci. Bohužel jsem se dočkala jen dialogů o chystaných dekretech a chystání atentátu a přišel velký skok a měli jsme rok 45 a kde kulka? Nikde. Kde akce? Také nikde. Jen proslov Beneše, ovšem zase o ničem.

• 1.11.2012  10:29

Co už jsem psala do diskuze, když jsem viděla Lidice a u nich jsem nadávala na němce, nemůžu pak koukat na takový film a litovat je... Za odsun Němců se v životě nebudu chtít omlouvat. Prostě akce a reakce... Dost drsná reakce, ale dala se čekat. Jasný někdo se chtěl přiživit, ale ne všichni... Prostě ten vztek a pomstychtivost byla za ta léta utrpení logická a silná. A jak už tady wow.ar zmínil, ten plakát? To je vtip? Absolutně se k filmu nehodí. Na film se snad ani dívat nebudu, ale dávám jednu hvězdu jako omluvu, že na tohle nemám žaludek. Hamernannův mlýn mi stačil.

1 2 3 následující >>