Gangsteři (2007)

Skvělý film. Mám dojem, že místní uživatelé si v hodnocení prohodili tyto Gangstery a emerické Gangstery s Keitelem & spol. Francouzští gangsteři jsou holt gangsteři, kdežto ti emeričtí jsou pouze trapné karikatury a přesně na ně sedí to, co zde mnoho čsfďáků píše i těchto gangsterech. Zajímalo by mě, kolikrát jsem ve svém komentáři použil slovov gangster.

Satan (2006)

Nářez, jedním slovem... Totální úchyl Vincent Cassel, to je prostě takovej úchyl, sám vypadá jak ten jeho vopelichanej kozel, lítá tam celej film ve faldovkách a dvou svetrch, špinavej vod hoven a hlíny zasedne i k štědrovečerní tabuli na který servíruje toho svýho kozla...no síla...a ten ksicht hnusnej, fujtajksl himlhergot šůviks kurev tisíc! Sakra, ten chlap umí zahrát skrytý úchyláka jako de Reise v Johance i megaúchyla jako tady toho kozíhoführera. Krev teče, oči se loupou... Nebo ta parta šerednejch pubescentů z vokolí...jeden mi navíc strašně připomínal jednoho známýho člověka z mýho oboru:D:D:Dto nic, to si dělám, jakože jen já se směju tomu vtipu. Hm, koukám že ani muj komentář nebude moc souvislej. Fakt ta parta hnusáků byla jak ztělesnění hroznýho snu, návrat do středověku mezi nemytý lidský prasata, jako když si Bonifác spletl pana Gulárda s Žakujem....opravdu něco strašnýho. Ano, myslím, že jak napovídá oficiální text distributora, tak pastevec Jozef je opravdu excentrický.

Czech Made Man (2011)

Sakra až se divím ,ajk moc se tohle povedlo. Stopáž hodina dvacet a je tam úplně všechno! Skvělé.

Ponorka (1981)

Nelze hodnotit jinak. I na německé straně za WWII nebyli pouze esesmani a esámani a gestapáci a hitlerjugend a nazionalsocialisti a další nelidský svině. Byli tam i obyčejní vojáci a armádní důstojníci a námořníci a kapitáni.

Kasandřin sen (2007)

To vám ale bylo drámo! Já na bráchu, brácha na mě. Vypadalo to jako docela nevinná lehká oddychovka, ale děj se vyvinul pro mě překvapivě, protože jsem do poslední chvílechtěl věřit, že to takhle nedopadne. Nakonec strejda Howard vydělal ze všech nejlíp.

Spáči (1996)

Tenhle film je tak kvalitní, že nepotřebuje komentáře. Klasikem řečeno: "Přátelství je věc vznešená a krásná."

Zdrojový kód (2011)

Po dlouhé době něco, co mě bavilo sledovat. Možná i proto jsem možná nadhodnotil, ale to nevadí. Dobrý.

Policejní odznak (2002) (seriál)

Strhující jízda ulicemi L.A. Vic mnohokrát spadne do průseru jako slepý hmátne po houslích, většinou nedokáže odmítnout pomoc, v zásadě je to správnej chlap. Jak najíždí v SUV na obrubníky chodníků, aby následně někoho zabásnul, to jsou silné okamžiky. Stejně tak, Shane, Lem a Ronnie... Po dodívání suše konstatuju, že jsem se shlédnutím této věci strávil téměř 70 hodin. Nehodlám brečet nad rozbitým krajáčem, ze kterého se mi vylil nějaký ten čas, nicméně musím říct, že to bylo mnohdy poučné podívání. Zde snad nejvíce vystrkuje ružky fakt, že ne všechno třeba dělat dle předpisů. Hoši ze StrikeTeamu dopadli tvrdě. Každý po svém, ale tvrdě. Shaneovo Mářa se projevila jako totální svině. To myslím stojí za zmínku. Dobrý seriál.

Elitní jednotka 2: Vnitřní nepřítel (2010)

Konečně někdo říká otevřeně co si myslí. A koneckonců, jsem velmi nakloněn mu věřit. Zločinci na pozicích hore plus blbci s volebním právem = průser jak hrom.

Válka (2002)

Panejo...Skvělé, prostě skvělé. Neuvěřitelný příběh. Těžko to komentovat. Velmi silný zážitek.