Lítám v tom (2009)

To bylo hezký, i mě jakožto chlapovi se na Clooneyho dobře kouká. Což je vlastně dost hrozný.

7 životů (2017)

Nuda nuda nuda, vopičák Willem Dafoe, nuda, nuda. nuda šlus. To je ksicht tadle ženská, ble.

Mladý papež (2016) (seriál)

Jude Law je machr, kardinál státní sekretář liška podšitá, sestra Mery mě srala, Andrew holt skapal jak skapal, no a tak dále. Krásná řeč v Africe, klokan i manželka velitele Švýcarské gardy. Krásná kamera a ještě lepší muzika!

Saljut-7 (2017)

Voloďa s Víťou byly dobří borci, jak srali na všecko.

Ten dvanáctý (2017)

Rhys Meyers byl dobrej nacista... Chudák Baalsrud, protrpěl si teda něco strašnýho. Klobouk dolu.

První člověk (2018)

Velký těšení a velký zklamání. Celej film zabitej debilní roztřesenou kamerou s maximálníma detailama. K čemu to. Tyvole třásl jsem se ještě v tramvaji když jsem jel z kina. Proč se všecko musí třást i když pani Armstrongová maže fakanum burákový máslo na sendviče? Přitom muzika byla tak povedená, některé záběru z kosmu též. Čtvrtina byla fakt hezká, zbytek bych vygumoval.

Pitbull: Nové pořádky (2016)

Všeci pitbullové byly sice blbost ale mi se to nějak vlastně líbilo. Asi že maj Poláci odvahu natočit něco takového. A též mě rajcovala ta přítelkyně poldy s čírem, to byla taková správná trochu štětka a trochu máma.

Všichni dobří rodáci (1968)

Asi je to významnej počin, ale mě to nesedělo. Nostalgie z Bystrého, to zase jo. Ty komouši, ty potřebovali přes držku hned zkraje.

Únos (2012)

Už mě ti somálci pěkně lezou na nervy....bych je pokosil z paluby. To se dělá, přepadávat lodě?

Ovládací panel
6 bodů