Na nože! (2010) (pořad)

Čekal jsem průser,který bude těžit z Pohlreichova úspěchu,ale jsem mile překvapen.První díl mě docela bavil a doufám,že to tak bude i dál.

Pán Domu (2005)

Nezážvná "komedie" a už vůbec ne "akční" film.Nic mě výrazně nerozesmálo a na tom nezmění nic ani Tomy Lee Jones.

Všichni moji blízcí (1999)

Dojemný a smutný film o dětech zasažených německou okupací.Nejlepší je na filmu to,že si naprosto na nic nehraje.

Trainspotting (1996)

Přizávám,že film je to dokonalý,ale nezaujal mne na tolik,že bych mu dal 5 hvězdiček.Ale za zmínku stojí herecké výkony a hudba,která mne opravdu odrovnala.Také se mi velmi líbil začátek,jak dvě minuty vypráví,co si můžete vybrat a konec,který přesně zobrazuje,že kůli penězům člověk zradí i své nejlepší přátele.

Čápi s mákem (2010) (pořad) odpad!

Někdy se celkem bavím,co je tam za pizdy.Je to to samé jako "Prostřeno".Až na to,že se hodnotí před hostitelem,takže si prostě nedovolý sebemenší kritiku říct přímo do očí.Aještě je tu první polovina filmu,kde se musíme dívat,jak si ty naše celebrity skvěle a bezchybně žijou.Koho to zajímá?

Obvyklí podezřelí (1995)

4 hvězdičky dávám hlavně pro to,že jsem na pointu příběhu přišel sám asi půl hodiny před koncem a tak jsem přišel o skvělý moment překvapení.Ale i když jsem si zkazil skvělí konec ,tak v tom filmu prostě něco bylo.Ať už dobře napsaný scénář,nebo opravdu dobře zahrané postavy,tohle je prostě krimi klasika jak má být.

Tahle země není pro starý (2007)

Rozhodně zasloužený Oscar za nejlepší film.Opravdu originální je dávání postav do příběhu,celkem tři postavy zapletené do jednoho případu.Texaský lovec najde kupu peněz a rozhodne se jí nechat pro sebe,v patách má najemného profesionálního vraha,po kterém zase jde šerif,líbilo se mi na tom i to,že to není jako tipický americký film(hrdina najde peníze,nechá si je,zabije ty co po něm jdou a žije šťastně až do smrti).Javier Bardem(postava Antona Chiruga)si Oscara za veldejší postavu zaslouží na výbornou,už jenom pro ten jeho nepřítomný,ledový výraz a jeho hlas,kterým podává jeho psychopatické rozhovory(nejlepší byl ten na benzínce).Kamera,střih,ale hlavně záběry jsou ty nejlepší co jsem za opravdu dlouhou dobu viděl.A ještě konec,kde Tomy Lee Jones vypráví svůj sen,je opravdu netradiční a skvělí.Tenhle film si prostě mých 5 hvězdiček zaslouží.Plus fakt,že v celém filmu nehraje žádná hodba taky přidává filmu do originality.

Silent Hill (2006)

Dám tři za první hodinu filmu,která je opravdu atmosférická a měl jsem radost,když jsem viděl řadu mých oblíbených monster.Ale druhá půlka filmu je úplně něco jiného než hra a vůbec mi to nesedlo.

Návrat Addamsovy rodiny (1998)

Nudný brak určený hlavně mladším divákům.Jako fanoušek prvních dvou dílů ale nemůžu dát víc než jednu.

King Kong (1933)

Ohromná klasika všech velkých zvířecích filmů.Na svou dobu zatraceně obdivuhodné zpracování.