Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nevím proč,ale už asi měsíc přemýšlím,jaký komentář k tomuhle seriálu napsat.Pořád mě nic nenapadlo,tak prostě jenom napíšu že je to zábavný seriál a mile mne překvapil,hlavně postava Sheldona je skvělá.

Beowulf (2007)

Nezaujalo mne to.Rozhodně jsem čekal více bojů,protože jinak mi to přišlo nudné.Rozhodně(jak už hodně lidí psalo)bylo největší plus grafické stránka filmu.

No Time for Nuts (2006)

5 minut nadupaných jako hodinu a půl dlouhý film.

Kancl (2005) (seriál)

Zatím hodnotím pouze pár dílů,které jsem viděl na Primě Cool.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

rapné,hlavně to prostředí mi nějak nesedlo.Mareš mi až tak nevadí,ale nejhorší je,že tohle má být napodobenina "jakákoli země má talent."Radši se budu dívat na Československo má talent.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Že bude tahle show česká jsem se těšil už delší dobu.Nic méně se dá čekat,že talentů se nenajde taková pestrost jako v zahraničí.Ale nejvíce mi vadí Lucie Bílá,která neustále piští,vříská a píská do vystoupení.

LazyTown (2004) (seriál)

Dvě za to,že je to určené dětem a ne dospělím.

Halloween: Resurrected (2002)

Tímhle začíná Halloween Zmrtvýchvstání.Jako krátkometrážní film ale působí celkem směšně.

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002)

Jenom blbá vyvražďovačka pro mladší lidi.Pro toho,kdo si chce odpočinout a podívat se na něco nenáročného budiž.,pro fanouška série ale tupý brak.

Trhala fialky dynamitem (1992)

Podle hodnocení jsem čekal větší hrůzu.Ale sláva se také nekonala.Růžičková tam furt děsně někoho líbala,bylo to vtipné za každou cenu a už mne štval ten černoch,který musel neustále tancovat.