Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Dokonce mě to byvilo víc než jednička.Zdálo se mi,že tu toho bylo mnohem víc.Prostě jsem se i takovejm vtipům,kterým bych se jindy nezasmál,tady celkem smál.

Dnes neordinuji (1948)

V neděli jsem na to koukal.protože jsem nevěděl co dělat,ale nebyl to až tak zahozenej čas.Ale víckrát bych to už vidět nemusel :-)

Halloween (1978)

Tak od tohohle filmu jsem nečekal,že mě může takhle bavit.Tempo je sice takové táhlé,ale to mi vůbec nevadilo.Navíc je tohle stavební kámen mých oblíbených filmů se zabijákem Michaelem Myersem.Ale nejlepší byla ve filmu atmosféra,kdy jsem prostě jenom čekal,až se něco stane a k tomu celému hrála skvělá mrazivá melodie,která je už dneska neodmyslitelnou součástí každého filmu Halloween.

Iron Man 2 (2010)

První díl byl dobrý,ale tenhle mě opravdu moc zklamal.Dvě hodiny mi přišly trochu moc,hlavně proto,že se v tom jenom kecá,kecá a kecá.A ve 120 minutách "Akčního filmu"(nevím,kde se mezi žánry filmu slovo dobrodružný)je zhruba 15 minut nějaké té akce.Navíc se mi nelíbí,že NickaFuryho hraje S.L. Jackson,ne že bych byl rasista,ale dal už někdy někdo do filmu místo černocha bělocha?Ne,nedal!Samuela tam dali jen proto,(ne že by mi vadil jako herec,právě na opak)že je to slavná tvář.Ale herci tak nějak ušli a celý film není až taková pohroma.Dlouho jsem se rozmýšlel,kolik hvězd dám,nakonec dám 3 hvězdičky,ale opravdu slabé 3 hvězdičky.

Eurotrip (2004)

Můj oblíbený tip komedie.Skvělá byla scéna v Bratislavě :-).A ještě se mi líbila věta"Jen klid,Paříž je skoro vedle Berlína,proto byla Francie a Německo vždycky za dobře".

Země mrtvých (2005)

Další film z rukou otce zombie filmů.Už to ale bohužel není taková pecka jako Noc oživlých mrtvol.Ale zase dostaly větší prostor masky a vizuální efekty,ale zase celkem dlouho trvá,než se začne něco pořádného dít.Aj e veliká škoda,že už to není atmosférické a strašidelné jako dříve.

Ptáci (1963)

Klasika, ve které jsou vážně obdivuhodné speciální efekty.

Kung Fu Panda (2008)

Slabé 4 hvězdičky.Mám rád animáky a tenhle byl celkem dobrý,líbily se mi hlavně bojové scény,ale děj trochu pokulhával.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Jsem ile překvapen,já čekal nějakou nehoráznou sračku ve stylu Ordinace,ale není tak dám hofnocení mírně optimistické.Ale nemuselo tam být (jako obvykle v české komedii) tuna sprostých slov.

Bobule (2008)

Takováhle komedie mi už v česku dlouho chyběla hlavně proto,že se u toho může člověk usmát i bez sprostých slov,jak je u dneštních komedií zvykem.