Nájemní vrazi (1995)

Banderas to zahrál očima, ambice měl... ale navždy dvojka zabiják.

Martina Sáblíková - Sama proti času (2013)

Pět hvězd jako pocta jedné skromné, šikovné, sympatické a velmi odhodlané dívce - sportovkyni! Redaktorka s kérkou je tam proč? Přeji Martině mnoho úspěchů a pevné zdraví!

Past (1996)

Příběh prostej jak namazanej rohlík a celý to vymyslela "Korkííí" do který se zabouchne "Ví", která umí nejen "Sízara" přesvědčit svými ženskými zbraněmi, ale i dokonalou sociální manipulací. Viděl jsem to dávno, mrkl jsem znova a vychutnal si tento "gangsterskej" film. Takže bacha na tenský zdi mezi sousedy ;-)

Atlas mraků (2012)

Protnutost, návaznost a osudovost nás všech, ať už dříve či v budoucnu. Pamatujeme? si jen fragmenty, neznáme minulost ani budoucnost která nás čeká, přesto to nějak chceme a cítíme. Přejeme si aby to tak bylo. Občas máme pocity de javu, občas si říkáme, tohle znám a přesto si to neumíme vysvětlit. Skvěle odvyprávěný příběh v několika etapách věků. Skvělé masky, ztvárnění a to co vlastně dělá film filmem. Byl jsem přenesen, byla mi navozena iluze něčeho nehmatatelného a přitom všechny obklopujícího. Film vhodný pro fantasty, věřitele, obdivovatele reinkarnací, jejich forem a protnutosti vesmíru. Taktéž pro ty, kteří věří že příčina má svůj důsledek a důsledky jisté příčiny. Jen jejich rozklíčování není snadná věc. Výborné kostýmy, postavy. Na první shlédnutí ne vždy jasné kdo je kdo... Nesnadný film, který není pro každého, hlavně ne pro milovníky plochých kameňáků.

Spiknutí (1997)

Až nezvykle silný a pravdivý? film. Není vhodný pro lidi, kteří nemají přesah. Realita nebo paranoia? Ví ONI, kdo všechno se na film díval? Vadí JIM to ještě po těch letech? Co nového, širšího, možného se děje? Úú výbornej film. :-) Viděno po letech a zoubky ozubeného soukolí do sebe skvěle zapadají... Ehm tak mě napadá, jaké je vaše prostřední jméno?

12 let v řetězech (2013)

Přišel, zahrál na housle, existoval, utekl. Vše v jedné ploché rovině! Slabota

Zmizení (2013)

Dost dobrý psycho, hlavně když si uvědomíme tu reálnost a možnost daného problému! Solidní beznaděj...při té představě.

Colette (2013)

Na to jaký to bylo téma, jak silné, tak potenciál není vůbec využitý. Téma tak silné, že to mohlo být na Oscara. Ale nebude. Přišlo mi to jakési prázdné.

Zlodějka knih (2013)

Přenádherně odvyprávěné a ztvárněné drama o jedné velmi smutné epizodě života a lidských osudech.

Babovřesky (2013)

Oproti takovým Líbánkám aspoň ta jedna hvězda.