Mrňousci (2006) (seriál)

Roztomilé kraťásky s neobyčejnými příběhy všedních dnů ze života mrňousků, jak je neznáte. Hodnocení po první řadě.

Dorian Gray (2009)

Atmosféricky výborné, herci vybraní na jedničku (obzvlášť ženy), já jsem se tedy nenudil vůbec, docela jsem si vychutnával požitkářství a avantýry Doriana, názory a postoje dané dobou a vůbec jeho chuť do života. Morální podtext i finále se dalo čekat. Já jsem nadšen!

Krvavá sklizeň (2007)

Docela se divím že Hilary hrála v takovémto filmu. Film o fanaticích pro fanatiky. Jinak nuda.

Špatnej polda (2009)

Ta hvězda je jen z náklonnosti k filmům s krimi tématikou, jinak je to tedy film s dobrým obsazením ale dějově o ničem. Škoda.

Ctihodný občan (2009)

Film jak ze staré školy, avšak se spoustou moderní techniky. Jak už jsem jednou řekl, vesměs veškeré vězeňské filmy nebo filmy z toho prostředí jsou skvělé a mají něco do sebe. Strašně moc jsem fandil Clydeovi. Film v podstatě vůbec nenudí, pořád se něco děje a stále čekáte co bude a jak se to vyvrbí. Paráda.

Ripleyho hra (2002)

Zajímavá hra Johna Malkoviche nesoucí se v poklidném rytmu. Inteligentní a umělecké.

Darebáčci (2000)

Pohodová oddychovka s Rayem alias nestárnoucím Woodym ;-) A čím vy se živíte? Má profese je "Ještě můžeš"

Skryté ostří (2004)

Romantika v hávu samurajského světa a to se mi líbí. Katagiri byl neuvěřitelně čestný a morální samuraj, který se držel všech kodexů i když ho to vnitřně ničilo a připravovalo o radost. Sám nás seznamuje s celým svým životním příběhem, který začíná zrovna v době, kdy pozice samurajů ztrácí svůj původní smysl, vše se mění a Japonsko se snaží pochopit a převzít moderní techniku západního světa, což je asi nejvtipnější část filmu. Moc jsem fandil Kie a jejich lásce.

Hanebný pancharti (2009)

Ó nový Tarantino se povedl. Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale pak se děj skrze kapitoly krásně rozvíjel a já si čím dál víc vychutnával skvěle zahranou, ale bestiální postavu inteligentního, všímavého "detektiva" Hanse Landy (Waltz), rozhodně zastínila i Pitta, který byl, ale takovej správně žvatlavě klidnej, komickej a někdy i drsnej. Film má skvělou pointu a já jsem nadšen.

Youth Without Youth (2007)

Jasných 5 *, protože tenhle film mě zaujal tak moc jako už dlouho nic... Stále se odvíjí část nitky, která nás provádí celým dějem, stále se objevují nové a nové zvraty a nabalují se nové informace, příběh pokračuje a my sledujeme jak to dopadne, takže děj mě krutě vtáhl a s napětím jsem čekal na konec, na rozuzlení, které jsem zatím zcela nepochopil a tak tedy mám v hlavě hromadu otázek, ale to je asi dobře :-) P.S.: Tim Roth super po celou dobu filmu!