Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

I u dalšího pokračování nerozlučných přátel Harolda a Kumara jsem se dobře pobavli. Dočkali se a i s prezidentem Spojených států si nakonec zahulili. Jelikož jsem se dobře pobavil, nemohu jinak než-li za čtyři hvězdičky.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Další nerozlučná dvojka. V tomto filmu jí tvoří Harlod a Kumar. Zběsilé dobrodružství dvou kluků co si rádi zahulí jsem sledoval rád a s úsměvem na rtech. Dobře jsem se pobavil a přecejenom každý chce mít svůj White Castle. Pro mě je to čtyřhvězdičková komedie

Casanova (2005)

Příjemná podívaná. Příběh Casanovi v hlavní roli s Heathem Ledgerem mě mile překvapil. Čekal sem že to bude další romanický blábol, ale kouzlo filmového umění, kterým Ledger oplíval je úžasné. Každý hledá svojí ideální lásku a i proslulí proutník Giacomo Casanova jí nakonec našel v Francesce Bruni (Sienna Miller). **** jednoznačně.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Třetí pokračování velmi úspěšné série American Pie. V tomto pokračování je zdrojem všeho souboj o cudnost Cadence (January Jones) a samozřejmě i svatba Jima a Michelle. Dva nápadníci Stifler a Finch, kteří si v tomto díle vymení role, Stifer si hraje na inteligentního znalce filozofie a Finch se stává neodolatelným perverzákem, jenž chce ojet vše co je ženské. Bavit se u tohoto filmu není podle mě problém. Sledovat jak Stifler dokonale ničí svatbu dvou zamilovaných nebo jak si Jim oholí koule a na svatbě málem chybí svatební dort je zábavné. První díl této serie je jistě nejlepší, ale podle mého se třetí díl k prvnímu přiblížil. *****.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Spider Vepř a další vtípky po ktreých sem se válel na zemi. Homer a Bart vždy pobaví. Děkuji, že jsem se dočkal celovečerního filmu o této nejznámnější americké rodince. Snad bude ještě nějaký. ANO ano ano jak jinak než ***** .

Nejhledanější v Malibu (2003) odpad!

No tedy. Tohle? Nevím kde jsem. Kdyby režiséři natáčeli více takových komedií tak chci ihned jinam! Todle opravdu ne! Nevím jestli se někomu zdá vtipné, když si nasadí tepláky pod kolena, trenky vystrčí až ke krku a na to plácne tílko do postavy která je schlíplá jako schnilý banán. A vidává se za nástupce Eminema. Bohužel znám někoho komu se tato ne-komedie líbí. Podle mého je tohle reklama na hloupost a kdybych mohl tak dám ještě horší ohodnocení než-li odpad!! už nikdy víc prosím.!!

Top Gun (1986)

Když sem Top Gun viděl poprvé, tak sem byl ještě hodně malý kluk. Ale už v těchto letech se mi tento film zalíbil a viděl sem ho několikrát a s oblibou ho vidím i teď. Lamač dívčích srdcí Maverick(Tom Cruise), ale i vynikající pilot byl v mém dětství několikaletým filmovým idolem. *****

Batman začíná (2005)

Nový Batman? Řekl jsem si když jsem se dozvěděl, že se něco takového ve světě děje. A byl sem nadšen. Batman, jemuž dal Nolan nový kabát, je výborný! Může se to odemně zdát hloupé, ale opravdu jsem uvěřil, poněkud bych uměl spoustu bojových umění, měl nechutně nabité konto, tak bych se Batmanem mohl stát i já nebo kdokoli z nás. Nolan mě naprosto vtáhl do děje filmu a za takové filmy jsem opravdu rád. Jak jinak než *****.

Temný rytíř (2008)

Temný rytíř je pro mě dodnes nezapomenutelný filmový zážitek! Heath Ledger naprosto famozně stvárnící Jokera mi bral dech. A Christian Bale jakožto muž vedoucí dva životy, miliadaře Bruce Waynea a nočního strážce zákona Batmana mě opět nesklamal. Film plný akce, výborného Jokerského šílenství a pomsty byl pro mě jednoznačně nejlepším filmem roku 2008. Tudíš nemohu jinak, než-li dát *****. Výborné!!!