ABBA: Mamma Mia! Story (2008) (TV film)

ABBU mám moc ráda, jejich písničky jsou nadčasové, tak se dají poslouchat kdykoli. Meryl Streep a Pierce Brosnan jsou skvělí herci, ale podle mého názoru ve filmu Mamma Mia, to byla nešťastná volba, co se týče zpěvu.

Áčko (1997) (pořad)

Na Áčko jsem se v podvečer ráda dívala. Témata zajímavá, někdy i nudná, ale většinou to šlo a zpříjemnilo mi těch 40 minut nebo jak to bylo dlouhý.

Aeon Flux (2005)

Ze začátku jsem si říkala, že to bude nuda, ale pekelně se film rozjel. Hlavně se mi v tom moc líbí Charlize Theron a její super účes, který jsem chtěla a taky chvíli měla, než mi to dorostlo na delší vlasy. Sci-fi filmy mám ráda, neurazí, což by se dalo říci i o tomto filmu.

Agent Bílá krvinka (2001)

Trochu mi to připomělo Byl jednou jeden život, ale trochu drsnějšího charakteru. Líbili se mi kreslené záběry v těle, ale hraná část byla otřesná.

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011)

Jakoby už Velká máma ztrácela ten vtip a šmrnc, co měla v předchozím filmu. Byly scény, při kterých jsem se smála, ale jako zbytek se mi zdál takový nastavovaný. Herec, který hrál Trenta v předchozích dílech nahradil ošklivý a nesympatický kluk a kde je to dítě, které porodila Malcolmova manželka, která taktéž chybí? Ti, kdo dělali tento film, neviděli ty předchozí dva.

Agent v sukni (2000)

Příjemná převlíkací komedie.

Agent v sukni 2 (2006)

O krapet lepší než jednička. Velká máma se vrací jako chůva. Je ještě lepší než minule, je více vtipnější. Super scéna na pláži, řvala jsem smíchy.

Agent z Hong Kongu (2001)

Po dlouhé době jsem shlédla film s Jackiem Chanem. Není to sice ten jeho nejlepší film, ale zápletka, humor, akční scény tam byly dostatek. Nejvíc jsem se pobavila jeho soubojem na tržnici, když byl nahý :-), závěrečná scéna s jedoucím kamionem taky ušla. Jen tam něco málo chybělo, proto nedávám plný počet hvězd.

Achnaton a Nefertiti: Královští bohové Egypta (2002) (TV film)

Zajímavý dokument o starověkém Egyptě 18. dynastie. Amenhotep IV (Achnaton) je z části velká záhada a jeho královská manželka Nefertiti také. Bylo to podáno jako napůl hraný dokument. I pár nových věcí jsem se tu dozvěděla, ale také i něco málo tu chybělo na vysvětlení. Každý egyptolog vidí toho období jinak a jsem pro každé vysvětlení a debatování o této zajímavé a nádherné éře.