Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014)

Líbilo se mi to jako jednička. Jen mě tak trochu dostalo to, že už se jeho převodovka nevyrábí a myslím, že v tom filmu nebyl zas tak starý, tam byly i starší letadla, auta.... Jinak příběh byl dobrý a tak v duchu si přeji, aby byl další film, kde jako hasič prožije nějaký další příběh.

Lovit v pekle (2014) (pořad) odpad!

Tak krásná podmořská příroda a nějací pitomci musí lovit tu krásu, hlavně zabít vše, co se dá prodat. Tohle není můj šálek kávy.

Lucy (2014)

Až na pár záběrů na zvířata, rodících, souložících, byl film skvělý. Líbilo se mi, jak byla podána představa, když mozek začne pracovat na větší kapacitu. Může to tak být, ale i nemusí. Tohle je vize režiséra a buď se to líbí nebo ne. Taky bych si někdy přála, aby moje kapacita byla o něco větší než je.

Monster High: Monstrózní splynutí (2014) (TV film)

Mám moc ráda příběhy o MH. Tenhle se mi obzvlášť líbil, téma o hybridech a splynutí v jedno tělo bylo zajímavý.

Můj divoký románek (2014) (seriál)

Také jsem viděla díl s tuleněm Andrém a moc se mi ten příběh líbil. Myslím, že i další díly budou stejně pěkné.

My Little Pony: Equestria Girls II (2014)

Je to o něco lepší, asi ten příběh je trochu více zajímavější. Jen nechápu souvislost, proč není v tom lidském světě taky jedna Twilight, když ty ostatní jsou jak v Equestrii, tak v lidském světě.

Na hraně zítřka (2014)

Nedávala jsem tomu žádnou naději, ale žánr sci-fi mám ráda, tak jsem se na to podívala. A ejhle, ono se to zdálo být fajn. Možná ten začátek než se Tomík probudil s pouty na rukou, se mi zdál nudný, ale pak to začalo mít tu akci. Furt jsem si říkala, jak to dopadne, když se to tam furt opakuje, ale i ten konec překvapil. Něco jako Na Hromnice o den více, ale v drsnějším podání.

Napospas osudu (2014) odpad!

Po hodně dlouhé době dávám filmu odpad. Jako ráda se podívám na takovýhle druh filmu, ale toto mě teda vytočilo. Čekala jsem až do konce, abych se dozvěděla, proč teda ty lidi zmizeli a ty náboženský průpovídky mi lezly krkem. To opravdu natočil nějaký pošuk. Byla jsem zklamaná, ale jen chvíli, protože určitě na tenhle film zapomenu, protože mi nepřinesl nic dobrýho.

Ohnivá zkáza (2014) (TV film)

No ubohá slátanina o Česku, blonďatý malý parchant, oheň a nesmyslný příběh. Asi jsem čekala trochu víc. Od který doby mají čeští policajti folcvágna s nápisem police?