Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Nový Texaský masaker je asi najhorší remake ktorý som kedy videl. Nevravím, že predchádzajúce diely boli filmové klenoty, ale toto bol už fakt extrém. Nechápem dôvod, prečo sa niečo takéto vôbec muselo natočiť. Totálne hlúpy scenár, otrasný herci a dej, ktorý musel každý prekuknúť x minút vopred. Netflix svojou produkciou u mňa klesol na úplne dno. Keby bol film čo by len o 5 minút dlhší, dávam jasný odpad.

Maximum Ride - Experimentální děti (2016)

Potenciál, ktorý poskytoval svetový fenomén menom Maximum Ride vyšiel navnivoč. Film pôsobil strašne lacno a hlúpo, vrátane nulových hereckých výkonov. Ale aby som bol fér, s takým zlým scenárom by si neporadil ani žiadny oscarový herec. Veľká škoda, pretože sa mohlo jednať o nových teenagerských x-menov.

Mluv se mnou (2023)

Hororové prekvapenie roka. Originálny scenár a temná atmosféra filmu v žiadnom momente nechýbala. Dokonca aj výber neznámych hercov dopadol veľmi dobre. Dávam klobúk dolu pred tvorcami, pretože ako ich prvotina film presahuje kvalitou mnohých hororových veteránov. A najmä, v takom presýtenom žánre ako je duchárčina, sa vymýšľa niečo nové iba veľmi ťažko.

Šťastné a krvavé (2023)

Neviem kto si vymyslel že sa jedná o komédiu, a už vôbec nie o horor. Skorej by som film nazval fantasy rozprávkou. Až na pár momentov to však bola celkom nuda a severania ma svojou originalitou v tomto prípade sklamali.

Christmas Perfection (2018) (TV film)

Vianočná klasika z tohto filmu určite nebude, ale na spríjemnenie decembrového večera kvalitou stačí. Proste taká hlúpučká vianočná romantika na štýl Na Hromnice o den více.

Přepadení v Pacifiku (1992)

Jedná sa o jeden z dvoch filmov so Seagalom (druhým filmom je Under Siede 2), ktorý som videl až dokonca. Hláškujúci kuchár Casey "FU_KING" Ryback a Erika Eleniak vyskakujúca z torty, na túto klasiku z detstva sa proste nedá zabudnúť. No po 20tich rokoch, keď som film videl znova musím priznať, že sa jedná o neskutočnú hlúposť.

The Sadness (2021)

Spočiatku sa film tvári ako Tchaj-wanská zombiekovka. No po pár minútach to celé zmrví vírus Alvin a zo sľubnej akcie sa stane neopísateľná blbina. Lacné gore efekty s hektolitrami krvi, hlúpe dialógy a nezáživný dej. Vo filme nechýbajú pre Áziu typické zvrátenosti a momenty, pri ktorých sa divák chytá za čelo a neveriacky krúti hlavou. 2 hviezdy dávam iba preto, že na niektoré scény nikdy nezabudnem !!! (napr. scéna s vypichnutým okom) !!!

Ochránce (2012)

Akčná zlátanina, kde Statham hrá rolu nesmrtného a nepremožiteľného ochrancu, podobne ako v každom jeho filme. Dej je mierne chaosový a predvídateľný, o strihu radšej ani nevravím, scenár je hlúpy, ale prekvapujúco som sa pri filme nenudil. Zrejme ale iba preto, že som od neho nič extra nečakal.

Uvězněna ve vlastním těle (2023)

Pokiaľ máte náladu na horor, tomuto filmu sa určite treba vyhnúť. Jedná sa totiž o nie príliš vydarený thriller. Príbeh sa točí okolo štyroch postáv, čo by som nevidel ako mínus, ale dej sa strašne vlečie a akosi nevie poriadne zaujať. Zápletky boli strašne prekombinované, čo napokon dospelo k tomu, že nedávali zmysel. Proste ďalší Netflixovský počin, ktorý upadne do zabudnutia.

Meg 2: Příkop (2023) odpad!

Nepozerateľné. Viac k tomu nemám čo napísať.