28 dní (2000)

Zpočátku jsem měla pocit, že v tom filmu hraju já, ale mně se podařilo vyhnout léčebnám... Nevím, esli to bylo dobře :-)

Tanec draků (2010)

Tak například pro mě to mohlo skončit hned po úvodním tanečním čísle a jako bollywoodskou klasiku bych to tedy rozhodně nenazvala. ___Film byl o dost hnusnejch věcech a hlavní hrdinové (oba) byli nesympatický lidi, ze kterých se pak skrze lásku (jak to tak chodí) stali sympaťáci, ale ta láska jim nebyla přána... Hlavní herečka hrála dost divně, takže jsem jí nevěřila skoro nic, Hrithikovi zase všechno, ale je evidentní, čím to asi bude. Takže tak. __P.S. Kabira Bediho jsem nerozluštila ani náhodou.

Jodhaa Akbar (2008)

Skoro 3 a půl hodiny intrik, naštěstí to dobře dopadlo...

Láska z nebes (2008)

Šaruk v obou svých "osobnostech" výborný zjev (doslova). P.S.: parádní ale bylo, že když došlo k odhalení a potvrzení lásky ke staronovému manželovi, ten si ponechal svou hňupskou tvář, byť měl volbu frajera :-) Bezva!

Báječný hotel Marigold (2011)

Takhle chci žít i jáááááááááááááááááááááááááááááááááá. Kurňáááááááááááááá.

Amal (2007)

Ještě že to nevyšlo, takhle se mu bude žít mnoooooooohem líp. Taky má bezvadnou maminku a navíc... mi vůbec jako trdlo (jak se nám tu kdosi snaží nakukat) nepřipadal.

Black (2005)

Už dlouho jsem neviděla film, který by na mě tak hluboce zapůsobil (po všech stránkách) a dojal mě. Způsob vyprávění, herci, zvláštní patos (tam, kde jsem ho nečekala) i nepatos (tam, kde bych ho čekala), prostě téměř všechno se někde uvnitř dotklo mé struny a velmi jemně mi na ni zahrálo "melodii tklivou".

Život je jen jeden (2011)

Opravdu milej film... Tři naprostí kožíšci křížem krážem Španělskem. Hned bych jela s nima.

T is for Tack (2011)

Dvě za snahu (a "herecké výkony"), i když je to teda bída.

Un amour de femme (2001) (TV film)

No, tak nic moc, no... Mladý Delon byl víc než fádní a to nemluvím o tý jeho ženě, která se teda jakože zabouchla. Ty herecký výkony obecně byly otřesný. Nemělo to šmrnc, nemělo to nic, natož jim něco uvěřit. Nuda.