Agentky D.E.B.S. (2004)

Takhle už jsem se dlouho nepobavila – perfektně dementní film, s úžasnýma hláškama a neuvěřitelnýma "hereckýma" výkonama. Prvoplánově debilní film, kterej si dělá srandu sám ze sebe (není pravda, že se bere vážně, žánr = komedie), zápletka a všechno tady je úplně vymaštěný. Ty holky jsou naprosto příšerný. Prostě paráda pro masochistu, jako jsem já. P.S. Ještě jsem si to nechala projít hlavou a ubírám jednu hvězdičku, abych nebyla nespravedlivá. Pět hvězd je fakt moc.

Smrt v Šanghaji (2010)

Výborný film s ponurou atmosférou a perfektním hereckým obsazením.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Hru znám dokonale díky svému dítěti a film beru to jako pohádku. Mám ráda Jakea a tady byl víc než roztomilej. Úplná bomba to nebyla, ale líbilo se mi to.

Saltová (2010)

Buď jsem dementní a skoro dvě hodiny jsem koukala na film, kterej jsem vůbec nepochopila. Asi jsem ten dement. P.S. Ještě jsem to promýšlela a musím se trochu mírnit, takže přidávám hvězdičku za hlavní hrdinku, páč se mi její akčnost líbila a za scénář nemůže. P.P.S. Po druhém shlédnutí (teď) přidávám další hvězdičku, protože už mi to přišlo docela dobrý :-§ P.P.P.S Příště už dám asi plný počet.

Expendables: Postradatelní (2010)

Docela dobrý, hm..., ale ke konci už jsem byla z té vší hromady svalů unavena. Bolely mě voči, ztrácela jsem díky "akčnosti střihu" přehled, co se (a kde) děje. Chudinka Rourke - toho je mi fakt líto - vyžral si nejdelší monolog ve filmu a zrovna tak votřesnej. P.S.: Zaplať pánbůh a velký dík, že nedošlo k žádné milostné scéně mezi kýmkoliv z aktérů filmu – to bych zřejmě nepřežila.

Helen (2009)

Co dodat? Jedině snad to hm...

Hellboy (2004)

To bylo hezoučký a strašidelný.

Lítám v tom (2009)

Přišlo mi to příliš "americky dokonalé", příliš "profesionální", bez emocí, s "perfektním" Clooneyem, kterej už mi připadá jako karikatura sebe sama, ale především s naprosto předvídatelným koncem. Téma filmu bylo veskrze nemorální, možná proto se mi nelíbilo a nudila jsem se. A vlastně jsem měla celou dobu vztek, jak někdo může dělat takovoudle nechutnou práci.

V moci snů (2000)

Jak tak čtu komentáře, mám pocit, že se všichni dívali na jiný film. 1.) Ona žádné děti neopustila. 2.) Vysněný milenec byl skutečný. Atd... To, že se v ději špatně orientovalo, považuji naopak za plus. O to víc, chtěl divák (já) zjistit, co to všechno znamená. Demi Moorová hrála bezvadně, byla velmi ženská a jemná, což mi u ní v jiných filmech scházelo (vždy jsem ji považovala "samici"). Hádanka byla vyřešena zcela jednoznačně. Prostě dobrý film.