Bláznivá, zatracená láska (2011)

Předvídatelné? Ano! Ale o děj tam ani moc nešlo, spíš o nálož skvělých vtipů a chemii mezi herci. Bláznivá, zatracená láska si trochu dělá srandu z žánru romantických komedií a přitom nesklouzává do trapného humoru. K dokonalosti mi však něco chybělo, možná trochu kontroverze jako ve snímku 50/50.

Král Artuš (2004) odpad!

Jako fanda této legendy říkám ODPAD!

Marley a já (2008)

Král je mrtev, ať žije král. Beethoven se může jít zahrabat.

Showtime (2002)

Solidní komedie, která zabaví a ani moc neurazí.

Magnolia (1999)

Perfektní herecké výkony, podmanivá hudba a zajímavá myšlenka. Pokud tohle nestačí na 5*, tak už nevím.

Číslo 9 (2009)

Úžasný nápad s nevyužitým potenciálem. Jediné, co drží slabý scénář nad vodou jsou solidní výkony dubbérů a úžasná muzika. Animace a grafické zpracování nepatří ani náhodou ke špičce.

Náš vůdce (2008)

Dlouho jsem váhal mezi 4 a 5 hvězdičkami. Nejedná se o strhující příběh či dokonalé herecké výkony, i když vše bylo zvládnuto s nadprůměrnou řemeslnou zručností. Místy bylo až k neuvěření, že Vůdce vychází ze skutečných událostí a zároveň v sobě nese hlubokou myšlenku. Při sledování jsem si nebyl jistý, zda bych Vlně také podlehl, kdybych byl v kůži některého z hrdinů.

Po krk v extázi (2004)

Bezvadná kamera, střih a herecké výkony. Děj byl pro mě malinko zmatený, přesto film s hrdostí uhájil **** a konec prostě nemá chybu. Moc dobrá pointa!

Eurotrip (2004)

Párkrát mi cuknuly koutky, ale jinak průměrná komedie. Alespoň jsem přišel chvíli na jiné myšlenky.