Mardi Gras: Jarní prázdniny (2011)

Překvapivě to nebyla taková bejkárna jakou jsem očekával. Přesto je to jen film "na jednu použití"

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Strašně působivé prostředí Číny, ale moc mě nezaujalo obsazení a hráči, včetně vítěze.

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Russel je bůh a ostatní jsou "pitomci" :D Dost drsná řada(2 evakuace) ale i spousta zábavy a taktiky.

Kdo přežije - Amazonie (2003) (série)

Amazonie se mi líbila méně než Samoa, Palau, Borneo nebo Čína hlavně kvůli soutěžícím. Jenna a Heidi sice krásný holky, ale celkově soutěžící mi moc sympatický nebyli. Akorát ten magor Matthew byl zajímavej.. Ale i tak hodně zajímavá série, která mě jako ostatní stejně chytla.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Návyková a skvěle vymyšlená soutěž. Nejdřív souboj v kmenech, sloučení a souboje jednotlivců, spousta taktizovaní, dřiny, zábavy, odměn. Zajímalo by mě jak bych se s tím vypořádal já sám, můj respekt mají všichni co se tohodle zúčastnili. Po shlédnutí několika řad vypěstována nová závislost.

Kdo přežije - Palau (2005) (série)

Skvělá série plná sympaťáků. Super vítěz a obrovskej respekt pro Iana. V osobním žebříku nejlepší a nejoblíbenější řada.

Defendor (2009)

Zajímavý nápad a příběh naivního superhrdiny. U mě to ale moc nefungovalo a výsledný pocit z filmu byl nenaplněný i přes usilovné snažení Woodyho.

Jump street 21 (2012)

Solidní chujovina se spoustou vtipných momentů a akce. Ideální film na odreagování a pobavení. Potěšilo slyšet na párty Foster The People :)

Plebs (2013) (seriál)

Chci Grumia domů zn. spěchá! Už se nemůžu dočkat druhý série, snad se to nepokazí a tahle parta ve starověkém Římě mě bude stále bavit. Nakročeno to má skvěle :) waterman!