Žhavé kočky (2006) (pořad)

Jediná hezká je moderátorka Daisy Marie, jinak nic moc a celkově nezáživný pořad.

Děti moje (2011)

Čím dál víc zjišťuji, že filmy George Clooneyho pro mě nejsou těmi pravými. Neříkám, že všechny (Dannyho parťáci, Lítám v tom...), ale jsou zvláštní, nesednou každému. Ovšem tenhle film pro mě připravil něco lepšího - budoucí sexidol Shailene Woodley alias Alex. Mmmm..

Muž odnikud (2010)

Strašně rád bych dal vyšší známku, ale první půlka je zvláštní, někdy skoro nudná. Bin Won je dobrý herec, ale trochu kostrbatý děj neutáhne sám. Škoda, tohle mohl být opravdový trhák, druhá půlka jím byla.

Koupili jsme ZOO (2011)

Extrémně silné 4*. Kombinace mých oblíbených herců Matta a Scarlett je sama o sobě neodolatelná. K tomu slušný příběh, sympatické postavy a úžasná zvířata.

Pouta války (2004)

Moc hezký a dojemný film. Uvítal bych o něco kratší stopáž, protože chvilkami děj trochu stál, ale celkově kvalita.

Favela Rising (2005)

Působivý a poutavý dokument, u něhož mi trochu vadila akorát forma provedení. Tím myslím kameru a podobné věci, jinak samotný příběh a všechny okolnosti jsou k zamyšlení. Tak si říkám, jak tahle země uspořádá MS ve fotbale a následné Olympijské hry. PS: Na titulky.com jsem nahrál přeložené titulky ze slovenštiny.

Temný rytíř povstal (2012)

Jsou lidé, kteří tu hodnotí tohoto Temného rytíře hůře než předešlého. Ale proč? Vždyť nemusí být jeden díl lepší jak druhý, to už se kolikrát nepovedlo. Stačí když v nastavené laťce dotvoří obraz celé trilogie. A kdo řekne, že se to nepovedlo, je kacíř... Nolanovi oblíbení herci (=luxusní obsazení, jaké se vidí málokdy), grandiózní hudba, již teď nezapomenutelné scény (americký fotbal) a zakončení ságy o Temném rytíři je na světě. SPOILER: Osobně si myslím, že by pokračování nebylo už stejně kvalitní, ačkoliv tomu lehce otevřený závěr nahrává. Nechal bych to být, ať si nezkazí jméno. Zároveň se domnívám, že film mohl skončit i smutně, ale to už je teď zbytečné...SPOILER

Valčík s Bašírem (2008)

Mám podobný názor jako Webb. Závěr tam být nemusel, takhle to narušilo celou mozajku filmu, který ač vypadá hezounky, odkrývá hrozivé momenty.

Umělec (2011)

Kráska Bérénice Bejo, pes, hříčka s "bum" a krásné tanečky - nic víc si z toho filmu neodnesu. Přeceňovaný film.