Terapie láskou (2012)

Všechno začíná a končí běháním. Herecké trio Cooper, Lawrence a De Niro funguje skvěle a z velké části díky nim je tenhle film tak dobrý. Zajímavý příběh, zajímavé postavy, a přesto ještě něco malého chybí, aby z toho bylo pět hvězdiček. I tak mohu film doporučit, dá se v něm najít mnoho poučných chvil, nad kterými je dobré se zamyslet.

Paralelní světy (2012)

V některých komentářích se píše, že Paralelní světy mohly být ještě lepší. No, to si pište, že mohly. Osobně bych vybral jiného herce pro roli Adama, hodil by se mi tam třeba Jake Gyllehaal. Viděl bych paralelu i ve filmech Oddělené světy nebo Salomon a Gaenor. A ten závěr byl až příliš upospíchaný a zbrklý.

Svobodná umění (2012)

Žeru americké univerzitní areály. A ty s Tedem Mosbym jsou taky dobré.

Žít a nechat zemřít (1973)

Nový herecký představitel, uvěřitelnější akční scény, zajímavá tématika = nadprůměrný Bond.

Studio 60 (2006) (seriál)

Velká škoda, že seriál skončil po první sérii. Takhle mu udělím jen čtyři hvězdičky, ale těšil bych se na pokračování. Oblíbené postavy: Harriet, Cal, Jordan, chovatel zvířat Bevo, doktor z nemocnice.

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

JIný nemusí nutně znamenat horší nebo špatný. Lazenby sice není druhý Connery (a tím nebude nikdo, to je fakt, a proto nemá smysl srovnávat, Craig je taky jen jeden), ale do Bond-ságy přináší kus svého osobitého kouzla. Je víc akční a víc drsnější, není to takový elegán. Přijde mi, že tahle bondovka mohla mít klidně o 10% lepší hodnocení, ale holt jiná tvář hlavního hrdiny některé ze zdejších natolik znechutila, že jsme se dostali až do modrých čísel...

Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)

1. díl 80%, 2. díl 75% a 3. díl 85% Je to výborný miniseriál, akorát časem zjistíte, že nepřináší nic nového a všechno se opakuje ve stylu "on zabil našeho, my sejmeme jejich".

Vetřelec ³ (1992)

Jak by řekl Radek Štěpánek, "strašidelně" moc záleží na tom, jak se na film díváte. Jestli jako na třetí díl série nebo na samostatný snímek. Podle toho pak lze hodnotit.