Mars útočí! (1996)

Parádna pocta béčkovým sci-fi z 50 rokov s hviezdnym obsadením:)

Martinka - Kleopatra z Turca (2010) (pořad)

Kam sa hrabú Mojsejovci, Big Brother, Vyvolení a podobné veci... Toto je pravá reality show:D Ujo Ján, Martinka a jej mama vám vysvetlia ako to v ich domácnosti vlastne chodí, a že sa šťavnatou slovnou zásobou naozaj nešterí. Začne sa to celkom nevinne príchodom dvoch mladých žien do ich domova v Rimavskej sobote, pokračuje to diskusiou kto drží komu cicinu, alebo ako sa najlepšie vyšťať. Samá Martinka nám čosi vyrozpráva o svojom neopakovateľnom zážitku na Mariánovej farme (aj si ho chudáčika poľutuje, hoci s ľútosťou to pomaly nemá takmer nič spoločné) Všetko sa zdá byť v pohode až do chvíle, než sa v izbe zjaví mamička. Až potom to naberá tie správne grády. Od rozoberania erotických polôh, cez Honzíka Novotného až po tému kde sa všade (ne)holí som sa smial ako blázon (bodaj by nie, takéto niečo som jednoducho nečakal). A samozrejme, slováci sa poburujú a posielajú do jojky opovrhnutiahodné názory ale opäť sa tu prejavuje slovenské pokrytectvo. Ľudia načo to teda pozeráte, keď je to také zlé a hlúpe, že sa na to nedá pozerať? Ale čo, jojka láme sledovanosť a mňa navýsosť potešili, veľmi, pretože hoci si nadávaním nepotrpím toto ma výborne pobavilo.

Martinka - Popoluška z Turca (2010) (pořad)

Tak čo k Martinke napísať? Keď som na Vianoce videl upútavku na Tv Markíka na film 3 oriešky pre Popolušku, a potom na TV Joj na Popolušku z Turca, bolo mi jasné, čo sa bude v telke na Vianoce pozerať. No popravde, opäť skvelá a zábavná show hoci ma sklamala skutočnosť, že to bolo o 80 percent menej vulgárne ako Kleopatra z Turca. Ale čo, Martinka bude mať show o varení takže o zábavu rozhodne núdza nebude:)

M*A*S*H (1972) (seriál)

Toto ma nikdy nebavilo a ani baviť nebude, doteraz nechápem čo na tom všetci vidia...

Maxihra (1997) (pořad)

Tiež ma to ako máleho bavilo pozerať, teraz je to však už o niečom inom, keď si v poho môžem stiahnuť emulátor a Crasha si vychutnať rovno na PC:)

Městečko South Park (1997) (seriál)

Ako jedenástročný malý chlapec, ktorý na to čumel o 22 30 v nedeľu, keď vedel, že v Pondelok má ísť ráno do školy to bolo niečo neskutočné. Animák, ktorý nie je vhodný pre decká. A teraz uznajte, ktoré dieťa tomu odolá?:) Vtedy to bola pecka, dnes mám v hlave pár nezabudnuteľných epizódiek (Cartmen a mimozemšťania:)) ale dnes, keby že na to narazím v TV len tak náhodou, tak by som si to pozrel.

Mistři švindlu (2006) (seriál)

Podvodníci vám v tejto show ukážu ako sa nenechať podviesť. Zaujímavé:)

Modré z neba (2008) (pořad)

Splníme vám vaše najtajnejšie sny a túžby:) A nič nie je krajšie ak sa tie sny splnia ľuďom, ktorý v živote nemali práve také šťastie ako my.

Mojsejovci (2005) (pořad)

Je to medzi plným hodnotením a odpadom:D Dáva to nejakú logiku? Ani by som nepovedal. Táto šou je taká zlá až je geniálna a naopak. Bolo to v podstate o ničom ale ja som sa výborne zabával, dokonca už ani neviem čo sa tam riešilo a je mi to aj jedno len ešte som nezabudol aký trpký úsmev som pri sledovaní tejto šou pociťoval. Ja v podstate ani neviem čo na to povedať, toto sa nedá hodnotiť v rámci nejakého programu...