Moneyball (2011)

Brad Pitt je strašně moc umělý .... Jde poznat, že o baseballu nic neví a pouze se snaží hrát .... Jinak je film nudný, bez emocí, chvílemi se mi zdálo, že i bez zápletky .... Mám z toho smíšené pocity nevím co si o tom mám myslet, ten film ve mě nic nezanechal a posledních 30 minut už jsem se těšil na závěrečné titulky. 50%, 2,5*

50/50 (2011)

Inu, film sám o sobě pro mě nic moc, s hlavním hrdinou jsem se dostatečně nesžil a bylo mi v podstatě jedno zda umře či ne. Přesto má pro mě tento film 4 klady. 1) nádherný úsměv Anny Kendrick kvůli kterému by i mrtvý vylezl z hrobu, 2) výborný herecký výkon v podání Anjelicy Huston, která v roli matky opravdu byla přesvědčivá a užíval jsem si každou scénu s ní, 3) fráze "Takže otec s ní mluvit nemůže a ty s ní mluvit nechceš", 4) ten už jsem bohužel během psaní předchozích kladů zapomněl :) Za mě 75%. Mimochodem film Poslední týden má podobnou zápletku a u mě je ještě o level výš.

Kokain (2001)

Výborný film z prostředí drog kde se projevuje klasický syndrom nenasytnosti a poučení. Skvělé herecké výkony Johnnyho Deppa a Raye Liotty. 4*

Jurský park (1993)

Až na to, že 10 letý kluk přežil úder 10000 voltů v poho ! :-D

EZO.TV (2009) (pořad)

Není nic lepšího než si v pátek večer otevřít pár flašek chutného alkoholu, sehnat na rohu něco dobrého na kouření a sledovat EZO.TV ! :-D 100% nekompromisně

Warrior (2011)

"Klišé nad klišé" ? Začínám mít pocit, že tento film shlédlo pár fanoušků pořadů jako je například Partička. Nejde zde pouze o samotné boje v klecích, ale především také o sociální drama. Vztahy mezi hlavními postavami jsou opravdu velmi napjaté a ani po ukončení finálového boje není vše vyřešeno. Snad jen hudba mohla být o chloupek lepší. I tak, ale doporučuji slabším povahám, aby si připravily zásobu kapesníčků. 95%

Kickboxer (1989)

Můj nejoblíbenější film s Van Dammem. Příběh nic moc, ovšem závěr nemá chybu 70%.

Partička (2011) (pořad) odpad!

Lidi wake up ! Vždyť je to strašná odpornost, která nemá se zlatým českých humorem co dočinění ! U-B-O-H-O-S-T.