Godzilla (2014)

POZOR SPOILER!!!! Godzillu (1998) sem naposledy viděl tak před 5 lety, zamiloval sem si jí a docela dobře si pamatuju děj. Novou Godzillu sem viděl před 20 minutama a vlastně nevim co sem viděl :D . První hodinka je v pohodě a místy se ukazuje i něco jako děj. Pak je to ale průser..... scénář jde do prdele a v podstatě jenom opakujou 3 věci: 1)máme plán 2) EMP 3) doprdele, potřebujeme novej plán! ....co mě asi nejvíc sralo byl "syndrom Brada Pitta" kdy se všechno posere, všichni chcípnou ale hlavní hrdina jede bomby dál....to že hlavní zrůda přežije bylo celkem jasný, jelikož když už takovouhle značku pustíte do kin, troubové přilezou a pokračování se zaplatí....a do píče od kdy má dinosaur paprsek smrti? :D

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Nejdřív jsem zkouknul 2 epizody a seriál odepsal. Velká chyba! Proukousal jsem se dál a po první sérii je to naprostá bomba!

Doupě (2014)

Tak a máte co jste chtěli. Jak dostaneš američana na skvělej francouzkej film do kina? NEDOSTANEŠ!!! Protože co neni naše to je sračka a tak si musíme uplácat vlastní!!! Okrsek 13 vyniká ve skvělý choreografii, zvuku a super tempu, který šlape.....tady sem dostal jen pořádnej náser slow motion což je už dneska to samý jako kdyby se někdo chlubil že umí v Malování čtvereček......hlavní záporák na mě působil jako sympaťák roku, Belle si v podstatě jenom zaběhal tu samou trať (asi chtěl vědět jestli nevypadnul z formy) a Walker to prostě jenom odsral s davem......nečekal sem hodně ale doufal sem že se budu alespoň bavit a zavzpomínám na Okrsek 13......Yeti? jako vážně? tohle prosím ne!!!!

Čarodějky (1998) (seriál)

Jako malej capart jsem je hrozně žral a byl to naprostý vrchol všech filmů co sem viděl. Teď po pár letech jsem si dal na čas a zkouknul znovu všech 8 sérií. A musim uznat že je to v podstatě píč...na :D ....ale bavil jsem se a zavzpomínal na starý časy, takže ****

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Od trojky jsem čekal hodně a dostal jsem to! Neberu ohled na názory ostatních, pro mě je zkrátka tenhle díl nejlepší z celé série. Jediné co bych vytknul jsou efekty v závěrečné bitce ale na takovýhle film nejdeš do kina kvůli efektům :)

Need for Speed (2014)

Jo! K*rva jo! Čekal jsem lacinou honičku ve stylu Kobry 11 a dostal sem parádní nálož, která mi vyrazila dech!!

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Na První třídě mi v podstatě vadila jediná věc: Nedokázal jsem zkousnout McAvoye jako profesora. Budoucí minulost je ovšem stavěná na jeho proměně v X a povedlo se to zatraceně dobře a od téhle doby je pro mě on lepší vůdce než Stewart. Celý film slušně utíká a chvíli jsem se nenudil. Jedinou výtku mám ohledně postav které se náhodně objevují bez vysvětlení a mě jako fanouška komiksového světa to nutilo říkat si: Kdo je sakra tohle a co umí?!.....takže sem si musel udělat domácí úkol po filmu, vše doplnit a s klidem hodnotím 9/10.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Prvních 10 minut jsem myslel že umřu a Rhino byl těžce na přesdržku ale pak se to zvrtlo a já 2 hodiny čuměl s hubou dokořán.....finální battle byl kůl, akorát mě mrzí ta neustálá otevřenost, kvůli který tu dostáváme pomalu seriál :(