Rocky V (1990)

Tohle již nemá se značkou Rocky kromě jména nic společného.

Rocky Balboa (2006)

Na Rockym se již podepisují léta a je to znát. Stallone se nesnaží ukazovat vytrénovanou postavu a super výdrž, ale film sází více na atmosféru zdrceného sportovce, který se snaží ještě naposledy něčeho dosáhnout. Sportovní stránky tu není tolik ale dostáváme opravdu DRAMA.

Taxi 4 (2007)

Nechápu že po průseru jménem Taxi 3, mohlo vzniknout něco takového. Tak snad už se tvůrci poučili a další tupý díl již neuvidím.

Taxi 3 (2003)

Zbytečné pokračování, které téměř nestojí za zmínku.

Taxi, taxi (2000)

Řekl bych že druhý díl je o chlup vyvedenější než ten první a pořád přináší něco nového.

Taxi (2004)

Nechápu co se vám na tom nezdá lidi. Je to sice do posledního puntíku oprané, ale pořád se jedná o kvalitní remake.

Taxi (1998)

Parádní francouzská komedie jak má být. Nápad s taxíkem se skvělý a já se perfektně bavil.

Soudce Dredd (1995)

Z tohohle filmu pochází spousta parádních hlášek, které prostě 3 hvězdy dají dohromady.

Demolition Man (1993)

Další parádní sci-fi 90. let, které patří mezi mé oblíbené. Jeden z nejlepších filmů Wesleyho Snipese, kde dostává volnou ruku k destrukci okolí. ,,Medvídek!"

Rambo III (1988)

Vývar prodejné značky Rambo. Děj nepřináší nic extra, ale pořád se dá koukat na to jak Stallone kosí záporáky.