• Krátkometrážní

Blbý a blbější (1994)

Tak myslím, že tento film vyhrává první cenu za největší divnost co jsem za hodně dlouhou dobu viděl xD role pro Carreyho jako ušitá a mnohé scénky jsou prostě zabijácké xDD

Agent bez minulosti (2002)

Prostě naprostá světová extratřída v akčních filmech! Pro mě je tato trilogie (bez Damona není Bournovský film...narážka na poslední počin s Rennerem) jedna z nejlepších která, byla kdy natočená. Jestli kniha bude alespoň zčásti tak dobrá jako film, tak se opravdu neskutečně těším až si ji přečtu.

Konečná (2013)

Prostě Arnold a jeho hlášky nestárne (teda Arnold jo, ale jako by ne xD)

Zombieland (2009)

Co může být větší zábava než zabíjet zombíky v zábavném parku? :)) A Emma je tu neskutečná kočka! ^^

Válka světů (2005)

Zombie apokalypsa? Nebo robotí apokalypsa? Nebo mimozemská apokalypsa? No sám nevím, kterou bych si nejraději vybral xD konec mě docela překvapil, už jsem zase viděl nějaké super imba řešení navržené Tomíkem, jak se vydá na strastiplnou výpravu a zničí nějakou mateřskou loď a tím zlikviduje všecky emzáky...takže závěr se mi líbil :) Ale musím se přiznat, dost jsem si přál, aby tu jeho ječící holku zabili, protože mě už fakt hodně srala xD

Třídní sraz (2011)

Sice jsem si myslel, že to bude fajn film, ale že se mi bude líbit až tak moc? To jsem vážně nečekal. Obsazení je fakt sympatické a líbí se mi, že tam každý člověk má svůj příběh...řekl bych, že je to docela nedoceněný film :) a otoaleťákování stromu bylo boží...musím si to zase někdy zopáknout! Ale tentokrát pořádně xD Hmm...jaký bude můj sraz za 10 let? xD

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Jakože líbilo se mi to hodně...ale nějak jsem nepochytil o co tam mělo jít xD asi se na to musím kouknout ještě jednou, protože jak skončil finální fight s hlavní čarodějnicí jsem si říkal "tak kdy už začne hlavní fáze filmu?" a ony naskočily titulky.. xD

Atlas mraků (2012)

Abych se přiznal, nevím moc přesně co si o tomhle filmu myslet. Rozhodně je zajímavé, ale prostě...já nevím líbilo se mi to, ale znova bych se na to podívat už asi moc nemusel (i když kdyby mě někdo přemlouval xD). Celou dobu se moje hodnocení pohybovalo kolem 3-4 hvězdiček, ale jedna ze závěrečných vět mě přesvědčila, že si zaslouží 4 (a jsou nakonec zasloužené :) )...Je jedno co uděláš, vždy to bude mít hodnotu jen kapky v nekonečném oceánu...Copak není oceán jen velké množství kapek?

Méďa (2012)

Nechápu jak herci v těch "vážných" scénách dokázali udržet takové kamenné tváře a zahrát to přesvědčivě xD ale jinak fajnéé :P