Vlkochodci (2020)

není to možná úplně dokonalé, ale za letošek jsem nic lepšího neviděla, 5/5 si zaslouží.

Perníkový táta (2008) (seriál)

některé částí 3.-5. série už byly poněkud nudnější, jinak ale jeden z nejlepších seriálů vůbec.

Tatínek (2004)

Zdeněk Svěrák je zajímavý člověk, avšak dokument zahraje maximálně na nostalgickou notu znalcům jeho díla. Pro ně asi má smysl vidět. Jako samostatný film za mě neobstál.

Zmizelá (2014)

Trošku zklamání z toho, že film za mě nepřekonal knihu ani tam, kde ji překonat měl a kde byla slabší. Už kniha byla přehnaně dlouhá a film byl vlastně jejím odrazem a chybělo mu napětí, neutvořila jsem si vztah k žádné postavě, je to děsivé ale zároveň to působí strašně zvláštně a ploše.

Too Hot to Handle (2020) (pořad)

První díl nebo dva jsem si říkala, že to vypadá jako zajímavá oddechovka, potom už jsem posouvala dopředu a překlikávala čím dál víc. Kdo se s někým nespároval zůstával mimo pozornost, takže v centru pozornosti byly páry, které buď ničím nevynikaly nebo ty vztahy byly velmi povrchní, jak kdyby jim bylo 12...

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

První dvě série byly celkem vtipné a byla to docela fajn oddechovka, třetí série ušla ale po odchodu Nathana už to nebylo ono, na začátku 4. série, kde už není ani Kelly jsme přestali koukat a odebrala jsem jednu hvězdu za celek, seriál začal být ještě větší kravina než dosud a začal nudit.

Rocketman (2019)

Na mě to nepůsobilo a nějak jsem se pronudila do konce. Žádná písnička neutkvěla v hlavě. Proti Bohemian Rhapsody takový slabý odvar, prázdné a stale se opakující, pro mě nezajímavé.

Malé ženy (2019)

Je to natočené velmi dobře, tak nejlépe jak šlo natočit předlohu. Na druhou stranu už jsem viděla třídílný seriál a tento remake mi od seriálu nepřišel tolik jiný. K předloze mám zvláštní vztah a i když v něčem je to zajímavé - vidět jak se kdysi žilo - je to prostě taková slaďárna.