Špína (2017)

HBO GO - Náročný a těžce stravitelný film, který si rozhodně nebudete pouštět opakovaně. Nicméně lze určitě vyzdvihnout práci mladé režisérky, tohoto tématu se zhostila velmi dobře. 70%

Až po uši - Série 1 (2014) (série)

Má to vtip, romantiku i erotiku. Postavy vybrány na jedničku, hlavní herci zahráli do jednoho velmi obstojně, ba dokonce se ztotožňuji s názorem, že zde Anna G. byla po dlouhé době na pohodu. Jednoduše...Skvělý seriál. Bez váhání jdu do 2. série. 80% (with J.)

Silniční kontrola (2017)

HBO HD - Ano, rasismus je všude. Mělo se ale víc přitlačit na pilu, jít více do hloubky problému a přidat na stopáži. Pak by to bylo velmi dobré. Tak to jen chvalitebné. 70% (with J.)

Bába z ledu (2017)

ČT1 HD - Pěkný film, povedené herecké výkony, zajímavý námět. Pořád si ale kladu otázku, jestli je toto opravdu snímek hodný Českého Lva za nejlepší film. Mě osobně daleko více oslovila Milada. Nechť si každý udělá názor sám. 75% (with J.)

Trestanec (2017)

YES! Po dlouhé době film, který mě jednoduše hodně zaujal. Dle mého to byl neotřelý snímek z vězeňského prostředí, kde sledujeme, a to velmi originálním pohledem, svět za mřížemi a mimo ně. Někteří se vysmívají hereckému výkonu dánského herce v hlavní roli. Mě to naopak přišlo jako zajímavé herectví, kde mi jeho projev seděl více než kdejaké rádoby cool grimasy a výrazy amerických hezounků. Za mě velká spokojenost! 80%

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Sice lepší než jednička, ale pořád mi toto nestačí. Jak zde bylo již řečeno - pokud jsou tam děti, všichni mohou být v komfortní zóně a víme, že se nic překvapivého nestane. Lekačky docela fungovaly. 67%

Winchester: Sídlo démonů (2018)

Kino Svět Lišov - Není nad to jít sám do kina, být tam sám a moct si vychutnat slušný horor. 75%

Blok 99 (2017)

První půlka táhlá, druhá der masaker. 70%

Gomora - Série 2 (2016) (série)

HBO GO - Naprosto nekompromisní seriál. Řekl bych, že je to ještě o chlup lepší než první série. Totálně jsem tomu propadl a autentičnost seriálu je tak dokonalá, že by se to při troše dobré vůle mohlo brát i jako dokument. Doporučuji originální znění s titulky. BOMBA! 95%

Cizinec ve vlaku (2018)

CineStar Igy České Budějovice - Jako thriller velmi slušný, jako akční slabý. Být více Very Farmigy, méně do očí bijící digital akce (zejména scény s vykolejením vlaku) a neamerického happy-endu, bylo by to téměř na pět. Takhle tak tak 4 hvězdy. 72% (with J.)