Vynálezkyně: Z kapky krve (2019)

HBO GO - Ani jsem nedutal. Celý příběh je tak neuvěřitelný a neskutečný. Jak mohla Elizabeth oklamat tolik lidí a investorů? V závěru dostáváme odpověď, jak to celé dokázala. Jako dokument téměř strhující. 90%

Alibi na klíč (2017)

UPC My Prime - Fajn francouzská záležitost. Potěšilo. 70% (with J.)

Romantici (2010)

JOJ CINEMA HD - Nebylo to tak zlé, jak jsem z počátku, zejména díky aktuálním 46%, čekal. Úvod takový plytký, pak se to rozjede a zcela nenáročně to odsype a je tu konec, který je pravda dosti náhlý, ale tak co už. Co mi hlavně utkvělo - hudba. Ta byla super. Ve finále kvalitní 3 hvězdy. 67% (with J.)

Lovecká sezóna (2006)

HBO2 HD - Průměrný animák, který ničím nepřekvapí a humor je tu dost divný. Ani synek se nijak významně nebavil. 66% (with A.)

13. komnata - 13. komnata Tomáše Hauptvogela (2019) (epizoda)

ČT1 HD - Zajímavá sonda do života jednoho moderátora, kterému se ve vteřině změnil život. Jeho vyprávění jsem se zájmem poslouchal. 75% (with J.)

Dárkyně smrti (2017)

JOJ CINEMA HD - Celkem dobrý, kvalitou TV film, ještě k tomu z Kanady. Navíc Nicky Whelan je pěkná baba, takže zejména pánské oko potěšila. 60%

Unforgettable (2017)

NOVA HD - Rychlo film s přetáčením. Katherine zahrála mrchu celkem dobře. Škoda té její umělé vizáže. Mám ji od dob Bláznivé olympiády zafixovanou jako pěknou babu, ale všechny ty plastiky a umělotiny jsou do očí bijící. 60%

Poslední skaut (1991)

V mládí jsem Skauta totálně žral. Měl jsem to nahrané na VHS s dabingem od ČT, kde mě pan Piško, coby klaďas a Ivan Trojan (Milo), coby nejzápornější záporák, neskutečně bavili. Dnes jsem se konečně k 2. dabingu dostal znovu a rád si to připomenul. Je to pořád film plný hlášek a akce. Sice už to není v roce 2019 úplně top záležitost, ale dobře se na to kouká. 80% // (7.4.2019) - O den později s prvním dabingem :) Sice počet dabérů není valný, ale kvalitou je pravda nejlepší. Nemaže se s tím a sprostá slova jenom lítají. Dokonce díky němu přidávám. 82% (with J,)